12 let od SuperStar a 7 měsíců po svatbě! Dominika Stará má co slavit
Zdroj: Se svolením Dominika Stará

12 let od SuperStar a 7 měsíců po svatbě! Dominika Stará má co slavit

Vytvořeno dne 17.08.2021

Zpěvačka a bronzová finalistka první Česko Slovenské SuperStar v roce 2009 Dominika Stará, která přijala manželovo jméno Jurena, oslavila své 28. narozeniny. A důvodů k oslavě měla mnohem víc.

V lednu se vdala za svoji životní lásku Michala Jurenu a i když jim koronavirová situace nepřála, svatba to byla vskutku pohádková. Celou svatbu pak novomanželé zopakovali v květnu, aby se z jejich životní události mohla radovat širší rodina a přátelé.

Zamilovaná Dominika bere manželství jako ten nejkrásnější dar a na svého vyvoleného Michala nešetří chválou. Bylo pak jen otázkou času, kdy se její rodinka rozroste. O velmi šťastnou zprávu se krásná zpěvačka podělila s fanoušky na sociálních sítích právě v den svých osmadvacátých narozenin.

"Je jen něco po 9. ráno a vy mě zahrnujete tolika krásnými zprávami. Z celého srdce děkuji a podělím se s vámi o takovou moji krásnou zprávu, ze které se těším už delší dobu. Dnes oslavuji narozeniny poprvé jako máma našeho milovaného, vymodleného zázraku. Byli jsme požehnáni a neskutečně se z toho těšíme. Já si jeden svůj nejkrásnější dáreček nosím pod srdcem a vedle druhého se každé ráno budím už skoro 7 měsíců.. Co víc si přát. Život je nádherný a já jsem vděčná Bohu za všechno, co mi dennodenně dává," uvedla budoucí maminka.

O Dominice se už od jejího počínání v SuperStar ví, že je hluboce věřící a její víra v Boha je pro ni každodenní součástí života. Jako novopečené mamince jí to zajisté bude moc slušet.