Zahrádky mají na komín. Kolik vynesl koncert známých umělců?
Zdroj: Se svolením Martin Production

Zahrádky mají na komín. Kolik vynesl koncert známých umělců?

Vytvořeno dne 16.08.2021

 

23. ročník benefičního koncertu „Noc s hvězdami“ na zámku Zahrádky u České Lípy rozezněla opět hudba. Koncert konal premiérově na přilehlé zámecké zahradě a akce se konala nejenom na podporu poničené historické památky, ale na podporu české kultury, cestovního ruchu a především potkávání se spoluobčanů nejenom Českolipska mezi sebou.

„Bylo fajn vidět zase lidi pospolu, s úsměvem na tváři a třeba i se sklenkou vína nebo půllitrem piva,“ řekl zpěvák a producent koncertu Martin France. „Jen doufám, že příští rok jich už zase dorazí o něco více.“

V Zahrádkách vystoupila Marcela Březinová, Magda Malá, Jarek Šimek, Marek Černoch, Jarmila Zedníková, která před několika lety prošla soutěží Superstar, čerstvě vystudovaná mladá zpěvačka a zároveň žákyně Marcely Březinové na Mezinárodní hudební konzervatoři v Praze Claudie Kosová a již zmíněný zpěvák, producent a v poslední době opět i herec v bláznivé divadelní komedii „Jsem krásná?“ Martin France, jehož agentura ve spolupráci s obcí Zahrádky benefici uspořádala.

Výtěžek letos dosáhl na částku 20 tisíc korun a je věnován na obnovu této vyhořelé památky. Akci moderovali Michaela Doležalová a Vlasta Vébr, kteří po závěrečném songu všech účinkujících s Marcelou Březinovou pozvali diváky již na 24. ročník tohoto letního koncertu na první srpnovou sobotu 6. 8. 2022.

 

 

 

Default User Image
Gagarin, 18.08.2021 21:59
Tak třeba Magda Malá by mě asi ze židle nezvedla. Normálně jezdí po důchoďákách s playbackem. Prostě pátá liga