Afrika tentokrát jinak! Hana Hindráková prozradí pikantnosti ze svého spisovatelského života
Zdroj: Hana Hindráková

Afrika tentokrát jinak! Hana Hindráková prozradí pikantnosti ze svého spisovatelského života

Vytvořeno dne 22.03.2021

Během rekordně krátké doby se podařilo na platformě Hit Hit vybrat potřebnou částku peněz na vydání knihy Můj africký příběh, kterou napsala autorka románů z afrického prostředí Hana Hindráková. Díky tomu kniha vyjde už na podzim.

„V knize si budete moct přečíst dosud nikde nepublikované a občas i nepublikovatelné informace a zážitky z mého spisovatelského života. Dozvíte se, jaké je to být spisovatelkou na volné noze a čas od času se v knize najde i nějaká ta pikantnost. Píši zcela otevřeně a bez obalu o životě spisovatelky, o cestách do Afriky i o tom, jak se dělá propagace knih,“ říká ke knize Hana Hindráková.

V knize se také dozvíte, jak se autorka z nadšeného dobrovolníka, který chtěl spasit celou Afriku, stala téměř odpůrcem rozvojové pomoci. Jak se jí podařilo během několika let vydat 9 románů u 3 renomovaných nakladatelství, zaplnit diář autorskými čteními a stát se první českou spisovatelkou publikovanou v Keni.

Nebudou chybět ani vtipné příhody z Keni, situace, kdy šlo Haně v Keni o život nebo informace ze zákulisí jednotlivých románů.