Anna Polívková ve svatebním před oltářem! Kdo je ženich?
Zdroj: herminapress

Anna Polívková ve svatebním před oltářem! Kdo je ženich?

Vytvořeno dne 18.05.2022

 

Dceru Bolka Polívky. Annu Polívkovou, známe hlavně z filmových či televizních komedií nebo z divadelních představení. O tom, že má smysl pro humor, nás už nesčetněkrát přesvědčila. Nyní ale zajde mnohem dál než kdykoliv předtím.

V jedné ze skečí si střihne i roli nevěsty, na kterou přímo před oltářem, během svatebního obřadu, toho praskne mnohem víc, než by chtěl ženich slyšet a než by v kostele vůbec mohlo zaznít… Tvůrci ale sympatickou herečku nešetří ani v dalších scénkách. Vypraví se za ní domů, kde zažijí nejeden šok, poodkryjí zákulisí divadelních představení i Aniččinu nebezpečnou zálibu a přiznají, proč si začínají dělat starost o její duševní zdraví. A nejen to…

„S tímto týmem jsem dosud nespolupracovala. Je to poprvé a všichni jsou opravdu skvělí. Je vidět, jak je to baví, je znát ta vášeň, se kterou to dělají. Je to originální a myslím, že tvůrci mají smysl pro timing. Ne vždycky ne každý takový smysl má,“ vysekla Anna Polívková po natáčení poklonu tvůrcům. Od ní je to co říct, neboť laťka humoru je u ní opravdu vysoko.

Čtvrtý díl skečové show První dobrá je opět plný nekorektního humoru na hraně, skvěle vypointovaných skečí a vtípků, jež se nezastaví opravdu před ničím. Tvůrci pořadu Vincent Navrátil, Jaroslav Blažek, Alexej Kolva a Ondřej Kubina střílí nejen do vlastních řad, ale na paškál si berou i své VIP hosty, kteří se při natáčení spolu s nimi skvěle baví. Jsou to naše filmové a divadelní hvězdy, jež si obvykle hlídají svoji image, jako např. Hana Vágnerová, Hynek Čermák nebo Vojtěch Kotek. V První dobré se však nebojí ztrapnit a udělat si legraci ze svého mediálního obrazu nebo ze sebe samotných.

Čtvrtý díl skečové show První dobrá vysílá Nova Fun ve středu 18. května ve 21:35 hod.