Bučková, Švandová, Révai a řada mladých herců: Tuhle sestavu uvidíte v komediálním seriálu Sex O’Clock
Zdroj: TV Nova

Bučková, Švandová, Révai a řada mladých herců: Tuhle sestavu uvidíte v komediálním seriálu Sex O’Clock

Vytvořeno dne 23.08.2022

Sex O’Clock je pracovní název pro nový původní desetidílný komediální seriál o dospívání dětí a někdy také dospělých, který začala natáčet TV Nova.

V hlavních rolích příběhu mladých sourozenců Adama a Emy a jejich rodičů se objeví debutant Maxmilián Kocek se Sárou Korbelovou. Spolu s nimi pak další debutantka Karolin Omastová s Janem Révaiem, Petrou Bučkovou, Janou Švandovou, Evou Podzimkovou a Jakubem Žáčkem. Sex O’Clock pod značkou Voyo Originál režírují Jan Bártek a Karolina Zalabáková, která je zároveň producentkou a spoluautorkou scénáře.

„Hraju patnáctiletého Adama, který chodí na gympl a tančí latinskoamerické tance. Asi jako většina kluků v jeho věku se zajímá o holky, ale moc mu to nejde, protože k tomu navíc řeší problémy v rodině. Sex O’Clock je můj televizní debut a první velká role,“ říká představitel hlavní role Maxmilián Kocek.

Představitelka jeho sestry Emy Sára Korbelová jej doplňuje: „Na workshopu těsně před startem natáčení jsme se sbližovali s projektem, zkoumali své postavy, jejich vzájemné vztahy, tvořili jim hudební playlisty a také měli kurz intimity. Seriál je jí plný, a tak je důležité se při scénách na place cítit bezpečně a vzájemně se respektovat. Emu jsem si hodně oblíbila. Nejen, že má boží outfity, ale baví mě to, jak balancuje pubertální drama s celkem závažným problémem, který v příběhu musí řešit. Je ňouma, ale zároveň hrdinka. A to mě baví.“

Seriál se natáčí ve Zlíně, ve kterém jeho tvůrci a aktéři stráví celkem čtyřicet osm natáčecích dnů. Matku Adama a Emy si zahraje Petra Bučková, která kvůli roli změnila účes. „Začínám točit komediální seriál pro Voyo. Hraji hodně „orvanou“ mámu dvou puberťáků, která nemá na sebe už dlouho dobu čas. A podle toho musí vypadat i můj účes. Přinesla jsem si do kadeřnictví Franck Provost fotku a pomalu, aby mi moc nezničili vlasy, na mně pracují. Z tmavé jdu do blondýny s odrosty a zanedbaným účesem,“ vysvětlila Petra Bučková.

Hlavním hrdinou Sex O’Clock je dospívající Adam, který se až dosud zabýval především svou taneční kariérou a mučivou otázkou, kdy už konečně přijde o panictví. Jeho otec (Jan Révai) ale překvapivým odhalením převrátí celé rodině život naruby. Tato situace odstartuje celý řetězec nečekaných událostí, se kterými si musí poradit jak Adamova matka (Petra Bučková), tak babička (Jana Švandová). A to ještě nikdo netuší, s čím se bude muset v brzké době vypořádat Adamova sestra Ema (Sára Korbelová).

Sex O’Clock pod značkou Voyo Originál režírují Jan Bártek a Karolina Zalabáková, která je zároveň producentkou a spoluautorkou scénáře.