Jak si Pavel Vítek a Janis Sidovský užívají prázdniny?
Zdroj: Se svolením Janis Sidovský

Jak si Pavel Vítek a Janis Sidovský užívají prázdniny?

Vytvořeno dne 23.08.2022

Prázdniny a čas dovolených se nezadržitelně blíží ke konci. Jenomže slunečné počasí a příjemně vyhřátá hladina rybníků láká ke slastnému nicnedělání nebo naopak k troše pohybu.

Tu druhou možnost si vybrala dobře známá dvojice zpěvák a herec Pavel Vítek a producent Janis Sidovský. Přistihli jsme je na návštěvě u kolegyně Moniky Absolonové a jejich synů, aby za několik dní zakotvili u herce a zpěváka Romana Vojtka. Proč zakotvili? Protože se setkali na Romanově lodi na Slapech.

„Během prázdnin navštěvujeme kamarády kolem Prahy. Už jsme byli na chalupě u Moniky Absolonové, kde jsme s jejími syny Tadeášem a Matoušem opékali buřty a hráli na schovávanou. Každé léto se takhle vídáme, loni byli u nás, letos my u nich.“

Protože Pavel i Janis rádi sportují, zajeli za Romanem Vojtkem na jeho loď, která kotví na Slapech. „Roman je velký zastánce elektromobility a ukázal nám jetsurf, což je takový vodní snowboard. Moc mě to bavilo a zjistil jsem, že jetsurf, který má například Justin Timberlake, není jen pro mladé,“ směje se Janis.

„Na Vltavě jsme také natočili zářijový díl talk show  "S Romanem na lodi", kde budou účinkovat také Albert Černý nebo Peter Pecha. Teď nás už čeká 150. repríza muzikálu Noc na Karlštejně na karlštejnském nádvoří a nové album 4 Tenorů, které vyjde v říjnu. A aby toho nebylo málo, tak vzhledem k mé kandidatuře do Senátu České republiky se skoro denně setkávám se svými voliči,“ uzavírá naše krátké povídání Janis Sidovský.   

 

 

 

Default User Image
Anonym, 23.08.2022 16:04
Je dobré se na stará kolena usadit v teplém,dobře placeném hnízdečku bez práce.Tu lze pouze předstírat.....ale to by chtěl každý....