Gejzír emocí v Ulici! Konec prázdnin bude u Magdy a Prokopa jako jízda na horské dráze
Zdroj: TV Nova

Gejzír emocí v Ulici! Konec prázdnin bude u Magdy a Prokopa jako jízda na horské dráze

Vytvořeno dne 23.08.2022

Prázdniny se chýlí ke konci, každý se ještě snaží užít si posledních dnů léta, slunce, dovolených, nicnedělání. Také v Ulici má spousta postav ještě letní náladu, k níž samozřejmě patří i láska.

Magda (Veronika Čermák Macková) a Irena Landová (Kateřina Holánová) bohužel zamilovaností nezáří. Spíš se perou se svými splíny. Irenu čeká tečka za vztahem s Radovanem (Jaroslav Slánský), jenž odlétá pracovně na rok do Peru. Magdu zase mrzí, že se jí Prokop (Ondřej Studénka) za celé dva měsíce neozval. Pravda, poslal jednu pohlednici, která se dá ale vykládat různě. Navíc si pobyt v Portugalsku se svou bývalkou ještě prodloužil, takže podle Magdy je to jasné. Z bývalky je znovu současná přítelkyně, zatímco s ní se Prokop rozešel. Pořád jí znějí v uších jeho poslední slova před odjezdem: „Tohle nemá cenu.“ Rozchodu bohužel nasvědčuje i další indicie. Kdyby Irena Magdě neřekla, kdy se Prokop vrátí domů, ani by to nevěděla. Co si o tom všem má tedy myslet?

Video soubor

Zdroj: TV Nova

Magda sice hraje navenek hrdinku, Prokopovo chování ji ale hodně mrzí. Pořád ho miluje, nedovede si představit, co bude, až se znovu uvidí. Pokud se naplní černý scénář, že Prokop má už jinou, Magda netuší, jak bude zvládat setkání s ním ve škole, kde spolu pracují, či v domě, kde oba bydlí. Tímhle si už prošli, a nebylo to pro ni nic příjemného…

Když se Prokop konečně vrátí domů, za Magdou hned nepoběží, jak by se po dlouhém odloučení možná dalo čekat. O to více to Magdu samozřejmě raní. Proto se nelze divit její první reakci, když Prokop konečně zazvoní u jejích dveří, aby mezi sebou měli jasno… Jaké bude jejich shledání? Co Magda udělá? A jak to bude se žádostí o ruku, ke které dojde hned následujícího dne ve škole při velkém usmiřovaní?

Tento týden se diváci Ulice setkají také například s nešťastnou Kristýnou Volákovou (Sára Korbelová), která se vzpamatovává po nečekaných kopačkách od Denise (Libor Matouš), se zamilovaným Lumírem (Václav Svoboda), jenž kvůli Kateřině (Martina Randová) doslova ztratí hlavu, s intrikující Vandou (Kristýna Hrušínská), s Gábinou (Aneta Krejčíková), která překročí vlastní stín, či s Františkem (Matyáš Valenta) a Skyler (Michelle Hansen), jež přizná své velké tajemství.

Seriál Ulice je zpět s novými epizodami osmnácté sezony. Jeho premiérové díly vysílá TV Nova opět od pondělí do pátku v podvečerním čase od 18:25 hodin a s týdenním předstihem jsou divákům k dispozici na Voyo.