Co mají společného influencerky Alex Sedláčková, Koki a Mariana Prachařová?
Zdroj: herminapress

Co mají společného influencerky Alex Sedláčková, Koki a Mariana Prachařová?

Vytvořeno dne 05.08.2020

Co mají společného influencerky Alex Sedláčková, Koki a Mariana Prachařová? Rozhodně lásku k módě a také stejný vkus. Všechny tři si totiž vyrazili prázdniny užívat v modelech mladinké začínající designerky Miroslavy Flam, kterou k vlastní tvorbě paradoxně přivedla pandemie.

,,Začalo to úplně nevinně, když jsem při dlouhých večerech hledala něco, čím zaměstnám své ruce a hlavu. Moje normální práce je čistě v online prostředí a já vždy hrozně toužila vytvářet něco hmatatelného a hlavně být někdy offline. Během jarní karantény jsem si pořídila šicí stroj a využila situace produktivně. Začala jsem šít modely nejdříve na sebe a potom také pro kamarádky. Díky sociálním sítím se to nějak rozkřiklo a dnes mi chodí objednávky od známých osobností, což považuji za splněný sen každé designerky. Snažím se nezklamat a každé zákaznici šaty uzpůsobit co nejvíce na tělo," říká Miroslava.

První kolekci stačila vynést také herečka Nikol Kouklová.

První kolekci stačila vynést také herečka Nikol Kouklová, která oblékla šedivé nabírané šaty na Busking pro Slunce. ,,V šatech jsem strávila celý den, pobíhala  v nich a ještě jsem si připadala, že mi to slušelo! Jsou neuvěřitelně fotogenické, pohodlné a střih je momentálně v kurzu, co víc si přát."

Model od Flam Label oblékla také zpěvačka a herečka Michaela Tomešová, která v oranžovém modelu vynikala na nedávné tiskové konfereci TV Prima, kde představila nový seriál Sestřičky, což je volné pokračování oblíbeného seriálu Modrý Kód. ,,Toto byl outfit, ve kterém jsem se cítila po dlouhé době jako opravdu krásná a sebevědomá žena!" A nutno dodat, že perfektního stylingu si všimli i přítomné dámy z branže, které její oufit údajně vyhodnotily jako nejlepším celé akce!

Jak vidno, propracované modely vůbec první kolekce Miroslavy Flam vábí oko milovnic módy a tak jistě o této nadějné návrhářce ještě uslyšíme.