Co muži dokážou nebo nedokážou? To zjistí známé osobnosti v nové zábavné show
Zdroj: herminapress

Co muži dokážou nebo nedokážou? To zjistí známé osobnosti v nové zábavné show

Vytvořeno dne 20.03.2022

 

Kolik chilli papriček dokáže váš muž sníst? Zvládne překážkovou dráhu na vysokých podpatcích? Kolika holčičkám zvládne v časovém limitu zaplést cop? Na to si budou vsázet slavné ženy nebo partnerky slavných mužů – a ti udělají všechno pro to, aby tip svých partnerek dokázali naplnit. Jisté je jediné: neskutečná zábava a výhra sto tisíc korun!

Televize Prima zahájila natáčení nové zábavné show Můj muž to dokáže. Soutěž, ve které muži plní kuriózní úkoly a jejich ženy si na jejich výkonnost vsází, znají Evropané jako show My Man Can. Zábavnou soutěží provedou Adéla Gondíková a Ondřej Urban.

Několik dílů už jsme natočili a je to velká zábava. Pro nás pro ženy obzvlášť. My máme klasický babinec, bavíme se o mužích a smějeme se, když plní úkoly. Sledovat například manžela Evy Perkausové, svalovce, jak na vysokých podpatcích zdolává překážkovou dráhu, to se těžko popisuje, to se musí vidět. Jsem ale ráda, že se bavíme nejen my, ale i muži. Jsou pochopitelně i obdivováni, takže se s případným ponížením snáze vyrovnávají. Tenhle pořad je ale především velký zdroj humoru,“ popisuje princip nové show Adéla Gondíková.

Její moderátorský kolega, Ondřej Urban, bude mít na starost mužskou sekci. Všechny úkoly, kterými muži projdou, sám dopředu vyzkoušel, a tak jako jediný dopředu ví, co slavné pány čeká. „V této soutěži jsem takový pokusný králík, zatímco Adéla má na starost ženskou část soužících. Ženy budou sedět u pokerového stolu a na své chlapy budou sázet žetony. A já mám na starost chlapy, budeme blbnout a plnit připravené úkoly. Vyzkoušel jsem si to na vlastní kůži, abych jim byl dobrým rádcem. A musím říct, že některé jsou opravdu hodně obtížné,“ přiznává Ondřej Urban.

Co jejich muži dokážou, nebo nedokážou, zjistí například Mahulena Bočanová, Eva Perkausová, Gabriela Soukalová, Dana Morávková, Eva Burešová, Zorka Hejdová, Kateřina Brožová a další slavné ženy. A jakou důvěru mají ve svých drahých polovičkách, poznají například Martin Zounar, David Gránský, Honza Dědek, Roman Vojtek, Marek Vašut či Jaro Slávik.