Eva Čížkovská propadla golfu. I na hřišti chce být sexy a šik
Zdroj: herminapress

Eva Čížkovská propadla golfu. I na hřišti chce být sexy a šik

Vytvořeno dne 20.03.2022

 

Herečka Eva Čížkovská je závislá na pohybu, k józe a fitness si ještě přidala golf a zcela mu propadla. Však si také během roku a půl zlepšila golfový handicap z 54 na 31 a s trenérem Davidem Kocourkem mají cíl zdolat pětadvacítku. A protože je Eva krásná ženská, dbá také na to, aby jí to na hřišti seklo.

„Je jasné, že golfovou módu sleduji. Chci, aby mi to nejen slušelo, ale také se v tom musím dobře cítit. Respektive nesmím se cítit, když se zpotím nebo zmoknu. Trička, šortky či šaty mám a používám je i na jiné sporty,“ uvedla Eva Čížkovská, když moderovala otevření nové prodejny s golfovým vybavením v pražské Waltrovce.    

Eva je soutěživá a ráda vyhrává. Dovede se ale také pěkně naštvat. „Prý mám dobré odpaly, a to mě pak nejvíc naštve, když vím, že něco umím, mám natrénováno a stejně kazím. To se pak dopálím,“ usmívala se herečka, kterou čeká velká výzva. S golfovým kolegou Marianem Vojtkem se vydají na  Golfcentrum Open Tour 2022 a zahrají si na nejpřitažlivějších hřištích v republice a je jasné, že Eva tato sportovní setkání bude moderovat.