Co by na StarDance řekl Tereze Černochové její slavný táta?
Zdroj: herminapress

Co by na StarDance řekl Tereze Černochové její slavný táta?

Vytvořeno dne 26.04.2021

Zpěvačka skupina Monkey Business Tereza Černochová vstupuje do letošního ročníku StarDance s nadšením. Taneční kdysi absolvovala, tak doufá, že základní kroky soutěžních tanců z paměti vyloví.

„Poctivě jsem do tanečních chodila, a na rozdíl od mých vrstevníků, kteří to dost ošidili a místo tanečních navštěvovali hospody, jsem absolvovala vše, co jsem měla. O ty hospody jsem se necítila ochuzená, protože mne tanec bavil od malička. Dokonce jsem chtěla být baletka, od čehož jsem velmi brzo upustila. Myslím ale, že nejsem úplně dřevo, a že se s vybranými soutěžními tanci úspěšně popasuji,“ uvedla se Tereza Černochová.

Kostýmy pro StarDance připravuje módní návrhářka Táňa Kovaříková, což zpěvačce maximálně vyhovuje. Věří, že i sexy šatečky na latinskoamerické tance jí budou sedět jako ulité. „Při příchodu na jeviště ve mně naskočí určitý druh teatrálnosti, který v sobě mám, beru to jako vystoupení a přestanu se stydět. Dělám třeba pohyby, které jsou pro lidi lascivnější, ale mně to přijde v pořádku. Nevím, jestli to tak bude fungovat i ve StarDance, protože jsem ještě nikdy nic takového nezažila. Ale kostýmy dělá Táňa Kovaříková a určitě bude dbát na to, abychom se v nich cítili dobře.“

Co by asi na účast ve StarDance Tereze Černochové řekl její táta, zpěvák Karel Černoch? „Já si myslím, že by byl nadšený. Můj otec uměl tančit jedině waltz, ten jsem si s ním také na mém maturitním plese zatančila. Byl by nadšený už jenom z toho, že kapelu ve StarDance vede Martin Kumžák, což je jeden z členů tátovy velmi dávné kapely. Táta by mi řekl: Jdi a rozpal to. Jen se nehrb,“ usmívala se Tereza Černochová při vzpomínce na svého slavného tátu.

Je jasné, že se Tereza Černochová o svém působení ve StarDance musela poradit ve své mateřské kapele Monkey Business. Je si vědoma, že soboty bude mít blokované a nechce kapelu limitovat. „Dali mi zelenou. Mám si to prý užít a budou na mne pyšní. Jsem ráda, že neuvažovali o alternující zpěvačce a soboty mi povolili,“ řekla Tereza Černochová a dodala, že stihnout koncerty a StarDance bude pořádná honička. Ale těší se na to!