Co stojí za smrtí mladíka? Problémový teenager má už několik policejních záznamů
Zdroj: TV Nova

Co stojí za smrtí mladíka? Problémový teenager má už několik policejních záznamů

Vytvořeno dne 19.02.2022

Na opuštěném místě je nalezen s prostřeleným břichem mrtvý mladík Samuel Karásek. Problémový teenager, který si přes svůj nízký věk stačil pořídit již několik policejních záznamů. A jak záhy vyjde najevo, tak se na šikmou plochu vydal naprosto cíleně.

Vyrůstal totiž v neúplné rodině a teprve před několika lety zjistil, že jeho otec prožil velkou část života ve vězení. A syn se rozhodl, aby uctil jeho památku, vydat v jeho stopách. Život na hraně zákona, a někdy i za ní, si ale pravděpodobně velmi brzy vybral svou daň.

Policisté ovšem musí vypátrat, která ze Samuelových nelegálních aktivit mohla vést k jeho vraždě. Možností mají hned několik, je například otázkou, zda se ho potřeboval zbavit některý z jeho nezákonných obchodních partnerů nebo si předčasnou smrt vykoledoval z jiných důvodů. Každopádně se zdá, že v tomto případě platí, že svou cestu si každý volí sám a na genetiku nelze svést úplně vše.  

Premiérový díl oblíbeného detektivního seriálu Specialisté uvede TV Nova v pondělí 21. února ve 20.20 hod. Díl s názvem Uvnitř zvířetem najdou diváci na Voyo již nyní.