Dcera Terezy Mátlové a Františka Janečka roste do krásy. Máma ji začíná hlídat
Zdroj: herminapress

Dcera Terezy Mátlové a Františka Janečka roste do krásy. Máma ji začíná hlídat

Vytvořeno dne 18.02.2022

Stačí ještě pár centimetrů a Emilka Janečková, dcera Terezy Mátlové a Františka Janečka, mámu úplně přeroste. V Divadle Na Maninách skvěle zapadla mezi herce muzikálu Robinson Crusoe a je i jinak hodně aktivní. Máma začala svoji čtrnáctiletou dcerku hlídat.

„To si vždycky vzpomenu na Daniela Hůlku a naše představení Rusalka. Směju se, když on mi v roli Vodníka říká „Pojď, dcerunko, pojď“. Připomenu mu jeho malou Rozárku, až ji bude někdo takhle lákat, to bude jako na trní. Já už takhle hlídám Emičku, protože jí teď bylo čtrnáct a to začíná takový zvídavý věk,“ smála se Tereza Mátlová a Emilka s plnou pusou pizzy jen přitakala,

Obě měly možnost si dle libosti vlastní pizzu upéct. V pizzerii nedaleko metra Palmovka se cítily jako ryba ve vodě. „Doma Emilku k plotně pustím. Ve škole chodila na vaření a pár receptů děláme dodnes. A pizzu milujeme obě. Já mám ráda s pikantními papričkami a věřím tomu, že i díky tomu jsem zdravá. A jestli jde pizza na tajli? To neřeším do té chvíle, než se do ní pustím a celou ji sním,“ uvedla Tereza Mátlová a s Emilkou vystřídaly kolegy herci z muzikálu Robinson Crusoe u těsta a pece.

.

 

 

 

Default User Image
Lada, 22.02.2022 07:17
To jestli její dcera poroste do krásy, asi uvidíme tak za pět let. Nechápu, že každá dcera nějaké herečky "roste do krásy" i když naše oči to vidí úplně jinak. Někdy se i dcerka vyvede do podoby tatínka a pak to nebývá žádná sláva. Ale je pravda, že šminky dokáží udělat i z "ošklivého káčátka" krasavici.