Kdo má největší šanci na získání Českého slavíka? Komu dáte hlas?
Zdroj: herminapress

Kdo má největší šanci na získání Českého slavíka? Komu dáte hlas?

Vytvořeno dne 08.11.2021

Galavečer Český slavík 21 proběhne až 19. listopadu, ale již nyní padl rekord v počtu hlasujících, a to za celou historii této hudební ankety, která sahá až do roku 1962. Téměř 1,6 milionu hlasů poslalo v rámci spravedlivého hlasovacího systému D21 Karla Janečka do finále 12 interpretů v kategoriích Zpěvák, Zpěvačka, Kapela a nově Hip Hop & Rap. Dnem 6. listopadu zároveň začíná hlasování v kategorii Objev roku.

Zájem o znovuobnovenou hudební anketu Český slavík 21 a její nový hlasovací systém D21 je ohromný. Téměř 210 000 hlasujících jeho pomocí udělilo přes 1,6 milionu hlasů. “Hlasování v hlavních kategoriích je nyní ukončeno a zveřejňujeme proto abecední seznam dvanácti interpretů, kteří se v hlasování umístili na čelných místech ve své kategorii. Kdo z nich vyhraje zlaté, stříbrné a bronzové slavíky se dozvíte v pátek 19. listopadu ve 20:21 na TV Nova v přímém přenosu slavnostního galavečera z Hudebního divadla Karlín. Tam bude vyhlášen i výherce zahraničního zájezdu do Egypta ve čtyřhvězdičkovém hotelu pro dvě osoby od cestovní agentury MARCO POLO,” prozrazuje prezident ankety Karel Janeček.

V kategorii Objev roku nominovala odborná porota tři interprety - Annabelle, Bert & Friends a Michal Horá - pro které můžete v SMS hlasování hlasovat až do poloviny přímého přenosu 19. listopadu na TV Nova.