Ondřej Brzobohatý zatím nesplnil tátovo přání, přestože na tom neustále pracuje
Zdroj: TV Prima

Ondřej Brzobohatý zatím nesplnil tátovo přání, přestože na tom neustále pracuje

Vytvořeno dne 19.05.2021

Muzikant Ondřej Brzobohatý zavzpomínal na své dětství a na otce Radoslava Brzobohatého, kterému nestihl splnit jeho velké přání.

Video soubor
Zdroj: TV Prima

„Táta si přál vnuka. Ale to na něj šlo až těsně před smrtí. Měl zvláštní období, kdy začal vyrukovávat s věcmi, o kterých nikdy předtím nemluvil. Zděsil jsem se, co se děje. A pak najednou přišla zubatá,“ vzpomíná v rozhovoru s Honzou Dědkem Ondřej Brzobohatý, který se k roli otce nepropracoval ani devět let po otcově smrti. „Já jsem na tom velmi intenzivně pracoval, ale nikdy to nemělo dojít k tomu výsledku toho potomka. Pořád jsem si říkal, že je ještě čas,“ přiznal Ondřej Brzobohatý.

Je mu líto, že jeho otec nepoznal ani jeho současnou ženu Táňu. „Když bylo vyhlášení Miss World 2006, byl jsem u našich a táta mě zavolal a říkal: Představ si, že Češka vyhrála Miss World. Táta byl pyšný. Nevěděl, že ji jednou přivedu domů, hrozně mě mrzí, že se nepotkali, měl by ji obrovsky rád. O tom jsem přesvědčený. Čepýřil by se před ní,“ myslí si hudebník, který se nově dal na vývoj deskových společenských her a knih. Vychází mu nyní společenská hra Covid-19: Jsme v tom spolu, ksakru! a dopisuje knihu Hudbologie. „Tahle knížka si klade za cíl, aby rodiče, kteří se rozhodují dát dítko na nějaký hudební nástroj, to nezmrvili a nerealizovali si jen svoje skryté ambice, na které sami nedosáhli,“ vysvětluje Ondřej s tím, že on sám s tím má bohaté zkušenosti. „Já jsem musel hrát na housle, to byla ambice mého otce, který byl lidový šumař, a chtěl ze mě mít druhého Hudečka, ale mně to nešlo, nesnášel jsem housle. Táta to nesl těžce. Do sedmnácti jsem u houslí zůstal a učil jsem se pár opusů, které táta chtěl, abych hrál. Ale pak jsem mu řekl, že je to marný,“ přiznává v 7 pádech Honzy Dědka.

 

 

 

Default User Image
Masinka, 19.05.2021 12:19
Možná by mohl začít tím, že by v místnosti neměl na hlavě klobouk. Ale image je image, žéééé :-))
Default User Image
RAJiVA, 19.05.2021 20:37
A pro mne je zas Ondřej důvod proč mám televizi zapnout, asi jsme každá z jiného těsta a tak to má být.
Default User Image
Michal , 20.05.2021 08:00
Je sympatický a pohledný. Jste negativní člověk, tak si vemte knížku a čtěte si.
Default User Image
míra, 20.05.2021 08:13
Gregor je parchant už jen proto,že je Gregor a jeho matka je Kur.a která se vyznamenala s Koptíkem.
Kapacita jako pan Brzobohatý se musí v hrobě obracet.
Default User Image
Pet, 15.07.2021 21:07
Ondřej je velice talentovaný a krásný mladý muž.A z Vás mluví závist.