Policie Modrava se loučí. Další díly už nebudou!
Zdroj: herminapress

Policie Modrava se loučí. Další díly už nebudou!

Vytvořeno dne 24.08.2022

Poslední, čtvrtá řada úspěšného seriálu Policie Modrava, vstoupí na obrazovky TV Nova už 4. září. Režisér Jaroslav Soukup přísahal, že už je to řada poslední. Další díly nebudou!

„To je pravda. S Modravou jsem strávil 13 let, jen na place jsem si pobyl 480 natáčecích hodin. Se scénáristou Miroslavem Vaicem už nemáme příběhy a případy, které by šly natočit,“ uvedl Jaroslav Soukup, jehož seriál Policie Modrava se stal oblíbeným také díky obsazení herců.

„Byli bezvadní všichni, Soňa Norisová, Filip Tomsa, Jaroslava Stránská či Jaroslav Satoranský. To je skvělý člověk, sen každého režiséra. Neprudí, a když má tři hodiny čekat na place, tak bez řečí čeká. A navíc je to skvělý herec,“ uvedl režisér Soukup na tiskové konferenci k uvedení 4. řady seriálu Policie Modrava.

 

 

 

Default User Image
Jaromír Straka, 24.08.2022 15:16
Škoda vyníkající seriál,proč ty dobré seriály musí končit. Třeba taková debilní ordinace v růžové zahradě je nesmrtelná
Default User Image
Jiří Háva, 24.08.2022 19:36
Opravdu moc velká škoda, že končí. Šumava je nádherná, ty záběry, které každý díl provázejí jsou úžasné. Navíc, celý seriál se úplně vymyká všem jiným detektivním rádoby seriálům.
Default User Image
Anonym, 25.08.2022 11:47
Proč KONEC, vždyť na TV přijímači se nedá na jiné pořady- filmy- seriály koukat. / tedy myslím ty nové/ samozřejmě ty staré které jedou "FURT" dokola jsou ty srdcové pro všechny / Snad si to pan Režisér rozmyslí ???????
Default User Image
Jan Štěpán, 25.08.2022 12:48
Žádná škoda, s krimi seriály se roztrhl pytel, ale jen některé jsou "dívatelné". No a J. Satoranský, borec z Plechové kavalérie, co by kriminalista, to bylo opravdu hodně úsměvné...
Default User Image
Zbyněk Nosek, 25.08.2022 19:05
Jaroslav Satoranský v Plechové kavalerii nehrál. Zjisti so fakta, jinak jsi za vola