Nemoc zasáhla Katapult. Kapela odkládá vzpomínku na Dědka Šindeláře
Zdroj: herminapress

Nemoc zasáhla Katapult. Kapela odkládá vzpomínku na Dědka Šindeláře

Vytvořeno dne 24.05.2023

Tři roky vynucené koncertní pauzy zaviněné napřed covidem a posléze hledáním nových spoluhráčů Oldy Říhy čekali fanouškové netrpělivě na návrat skupiny Katapult. Osud ale brutálně zasáhl.

A to ještě před pár dny frontman skupiny Olda Říha poslal fanouškům nadšený vzkaz: „ Jak už mnozí víte, v historii Katapultu se začíná psát nová kapitola. Tak jako v životě – staré věci pomíjejí, aby mohly přijít nové. Tak přichází nový Katapult, silnější než dřív. Tahle změna není bolestná jako některé předchozí, kdy mí spoluhráči odešli na rockovou věčnost a zůstala po nich prázdná místa. Dnes nikdo nechybí, nikdo nezmizel, jen si jsou někteří svojí cestou tak, jak si přáli. Staré uvolnilo místo novému. A to nové – mí drazí- to je bomba. Už se nemůžu dočkat, až na vás vlítnem.“

Všechno je ale nyní jinak. Z důvodu onemocnění v kapele byly přeloženy termíny dvou premiér turné Katapultu Nostalgia tour 2023. 

Chlumec nad Cidlinou z 2. června na pátek, 23. června 2023 a Lysá nad Labem z  3. června 2023 na  sobotu, 24. června 2023.

Vstupenky zůstávají v platnosti a omluva kapelníka Oldy Říhy za tento „zásah vyšší moci“ s velikou pokorou teď „letí“ ke všem fanouškům skupiny.

 

 

 

Default User Image
KERRY 666, 25.05.2023 06:23
KATAPULT,NIKDY NEZEMŘE.DOKTOR SKÁLA ,O TOM,VÍ SVÉ !!!!!!!!!!!!!!!!!
Default User Image
Vladimír , 26.05.2023 01:52
Výborný texty mistra Vostárka a jednoduchá melodie s hudbou a hlasem Oldy nám pomohla přežít dobu temna pro českou rockovou muziku a pomohla i nám v začátcich hudební kariéry a provázi nás dodnes ....jestli po necelých 3 lelech léčení na onkologii zdravi dovolí tak bych si rád poslech jak to Oldovi jde ..teď bych určitě ještě nemohl a náhradni termín možná ???? Jinak bych musel vydržet až do listopadu na Čáslav....tak snad...jóó...Až se bude psát rok 2006 bylo tenkrát šíleně daleko natož 2023...