Nikdy neříkej nikdy, vzkazuje Tereza Kostková
Zdroj: Bontonfilm

Nikdy neříkej nikdy, vzkazuje Tereza Kostková

Vytvořeno dne 23.05.2023

Tereza Kostková, Tomáš Maštalír nebo Lenka Krobotová se letos v létě představí v nové filmové komedii Nikdy neříkej nikdy. Tereza Kostková hraje sympatickou a ráznou cvičitelku jógy, které nevyšlo manželství a chce se věnovat hlavně své práci a dětem v pubertě. Se štěstím v lásce už nepočítá a nemá na něj ani čas, ale nikdy nevíte, co se stane dál. 

Snímek natočili producenti úspěšných diváckých hitů Všechno nebo nic a Příliš osobní známost, režisérem je Braňo Mišík. V dalších rolích se představí Marek Majeský, Pavla Tomicová, Ondřej Sokol, Hana Holišová, Erika Stárková a dosud neobjevené talenty pro dětské role.

Film Nikdy neříkej nikdy vznikal téměř dva roky, štáb natáčel i v africké Keni a poslední klapka padla letos v zimě. „Jsem šťastná, že jsme film dokončili. Kvůli posledním obrazům jsme čekali na zimu a na sníh, ale nakonec jsme si museli sníh sami vyrobit, protože žádný nebyl. Celou tu dobu čekání jsem se těšila, že se s celým štábem na Slovensku zase uvidíme. Když jsem se nakonec měla vrátit na „místo činu“, které mám i s jeho lidmi ráda, cítila jsem až pověstné motýly v břiše,“ vzpomíná na závěr natáčení Tereza Kostková. „Bylo to docela výstižné, protože i naše filmové postavy se vracely tam, kde jim už jednou bylo spolu dobře. V tu chvíli jsem se cítila úplně stejně, jako moje postava,“ dodává představitelka hlavní role.

„Nikdy neříkej nikdy je pro mě specifický film, protože jsem do situací v něm mohl vložit něco ze sebe, své vlastní pocity. Doufám, že se nám do filmu povedlo dostat něco, co zavání „člověčinou“, říká režisér Braňo Mišík.

„Věřím, že pozitivní atmosféra z natáčení se přenese i na diváky. Byla bych šťastná, kdyby z kina odcházeli s dobrým pocitem a s nadějí, že vždy může být všechno jiné a lepší. Protože nikdy nevíte, nikdy nemůžete říct nikdy,“ uzavírá producentka Olga Núñezová.

Film vstoupí do kin 3. srpna 2023.