Ondřej Brzobohatý se převléká za ženu? Nevadí, my jsme s ním, podporují ho další známí muži
Zdroj: herminapress

Ondřej Brzobohatý se převléká za ženu? Nevadí, my jsme s ním, podporují ho další známí muži

Vytvořeno dne 24.05.2023

 V církevní žalobě, kterou na Ondřeje Brzobohatého podala jeho bývalá manželka Táňa Kuchařová, modelka uvedla, že se hudebník rád převléká za ženy a vystupuje jako Drag Queen pod přezdívkou Tiffany RichBitch. Podle Brzobohatého se ho tak snaží ve společnosti diskreditovat. Jenže známé osobnosti se postavily na stranu Ondřeje a někteří pánové se pochlubili tím, že i oni se tu a tam za ženu převléknou.

Po zveřejnění církevní žaloby se Brzobohatý přiznal, že se skutečně rád převléká za ženy, ovšem pouze v rámci zábavy a hry. Rozhodně v tom není žádný sexuální podnět. A během několika hodin se mu také dostalo nečekané podpory od českých umělců. Všichni se jednotně shodují, že modelka, která ho obvinila z nevyjasněné sexuální orientace a nucení k sexuálním praktikám v převleku za ženu, podniká zoufalé kroky.

A na jeho obranu se začali hromadně také převlékat za ženu. Tedy hlavně muži. „Je to pro mně velké zklamání, co jsem se dnes dozvěděl o Ondřejovi Brzobohatém, ale zpracovávám to. No, co už. Omlouvám se, ale našel jsem jen fotku Gábiny, když jsem byl Táňa, tak se nesmělo fotit..,“ napsal ke svému příspěvku na Instagramu Aleš Háma, který si vzal blond paruku a běžky a převlékl se za Gábinu Soukalovou.

Také zpěvák Matěj Ruppert přiznal, že si v sukních libuje. „Ondřeji, mě to občas taky baví. A i sem tam spodnička vyjukne! Zdraví tě Jarmilka,“ vzkázal mu zpěvák. A přiložil fotografii z koncertu, na které je v barevných dámských šatech. Za ženu se převlékl také David Gránský a přidal jen popisek: „Tým Brzoš“.

Několik ženských oděvů si za svůj život vyzkoušel také Jan Bendig. „Snad tyhle fotky neuvidí Taťána Kuchařová. Nerad by ji a jí podobné lidi urazil či dokonce pohoršil,“ napsal zpěvák ke snímku, na němž je v dámských růžových šatech s parukou a líčidly a s dalšími muži představují ženské trio. Nezapomněl v komentáři zmínit, že žijeme ve 21. Století a ne ve středověku a podle něj by si tak měl každý hledět svého a dělat si co chce.

Ještě než internet zaplavily fotografie ostatních slavných mužů v dámských šatech, Brzobohatého se zastala velká většina jeho kolegů z branže. Včetně Libora Boučka, Jakuba Prachaře, Evy Burešové, Simony Krainové, a přidali se také Adéla Gondíková, Dara Rolins, Marta Jandová, Leona Machálková, Jan Musil, Jitka Boho, Mahulena Bočanová, Václav Noid Bárta, Bára Mottlová, Beáta Rajská, Biser Arichtev, či dokonce Dáda Patrasová. Všichni Ondřejovi drží palce, někteří se rozepsali hloubavěji, vesměs ale nikdo kroky jeho exmanželky nechápe. Nejvíc se do Táni ovšem opřela Ondřejova sestra Rola Brzobohatá, která Kuchařovou neměla nikdy v lásce.