Dcera známé herečky se pěkně vybarvila. Je to psycho holka
Zdroj: TV Prima

Dcera známé herečky se pěkně vybarvila. Je to psycho holka

Vytvořeno dne 06.12.2023

Justýna Drábková se objeví po boku Vojty Vovesného jako jeho nová seriálová přítelkyně a hned to všechny nadzvedne ze židle. Ivana, kterou v seriálu ZOO hraje, totiž rozhodně není milá princezna. I když se o tom snaží všechny přesvědčit.

„Ivana kladná holka určitě není, i když ze začátku to tak vypadá. Umí být milá, ale myslím si, že s tím příběhem dost zamává. Je divoká a řekla bych, že i dost divná. Je to trošku psycho holka,“ popisuje svoji úlohu Justýna Drábková. Její Ivana teď bude rodině Novotných hodně ztrpčovat život. „Líbí se mi to, ale je to těžké. Není to žádná lehká role. Je tak jiná než já! Má svůj cíl a jde si za ním a k tomu potřebuje právě Eda.“

Justýna tak nejvíc času na place tráví s Vojtou Vovesným a nemůže si ho vynachválit. „S Vojtou hraji skoro pořád a je to moc fajn. Je skvělý, rozumíme si. Všichni jsou tady hodní a pomáhají mi.“ Stejně tak to má začínají herečka i doma. „Když mi přišla nabídka na ZOO, tak jsem to doma oznámila, že budu točit, a nikdo mi to nezakazoval,“ vypráví Justýna, jak se na novou práci tvářila její matka Jana Bernášková.

„Jsem strašně zvědavá, co na Ivanu řeknou lidi. Jak jim bude ta role sympatická, jestli jim bude připadat zajímavá. Není to žádná tuctovka, je hodně jiná, tak uvidíme,“ prozrazuje se zvědavostí seriálová Ivana.