Milan Peroutka nadchnul fanoušky. Překvapil je koncertem a také klipem s Annou Julií Slováčkovou
Zdroj: herminapress

Milan Peroutka nadchnul fanoušky. Překvapil je koncertem a také klipem s Annou Julií Slováčkovou

Vytvořeno dne 05.12.2023

Herečka Míša Tomešová i se svými dětmi, herečka a spisovatelka Jana Bernášková s dcerou Justýnou, herec Prokop Zach a kuchtíci s MasterChefa Betty Urbanová s manželem Vojtou Urbanem byli hosty vánočního koncertu Milana Peroutky.

Samozřejmě nechyběli ani fanoušci, kteří v zasněžené sobotě přišli na koncert svého oblíbeného zpěváka na pražskou Občanskou plovárnu, aby si poslechli zpěvákovu kapelu Perutě a spolu s Milanem Peroutkou pokřtili jeho poslední klip.  

Ještě před však oblíbený zpěvák natočil se snídaňovou“ partou z televize Nova klip. Anna Julie Slováčková zpívá píseň Čas zastavit čas a k mikrofonu si přibrala právě Milana Peroutku.

„Vánoce jsou o setkávání s blízkými, o tom, že bychom se měli aspoň na chvíli zastavit a rozjímat. To je to nejcennější, co můžeme jeden druhému dát. I proto jsme naši písničku pojmenovali Čas zastavit čas. S Milanem jsme dobří kamarádi, umíme se na sebe naladit, takže to byla spolupráce více než příjemná. I ve studiu se povedlo vykouzlit půvabnou vánoční atmosféru, a to bez ohledu na to, že byla polovina listopadu,“ dodává Anna Julie Slováčková.