Do deseti jsem byla spíše kluk, tvrdí přítelkyně Jaromíra Jágra. A jaký je život s hokejovou legendou?
Zdroj: herminapress

Do deseti jsem byla spíše kluk, tvrdí přítelkyně Jaromíra Jágra. A jaký je život s hokejovou legendou?

Vytvořeno dne 25.03.2021

„Bruslit moc neumím, to mě Jarda učí, vařit umím, vím, co Jarda rád jí, takže mu s potěšením vařím, ale zdravě. Jezdím na každý jeho zápas a dělám mu řidičku,“ popsala v kostce svůj momentální život Dominika Branišová, přítelkyně Jaromíra Jágra.

Video soubor

Trošku překvapující je odpověď na otázku, jakou nejoblíbenější činnost s Jaromírem sdílí.„Jarda v současnosti samozřejmě žije zápasy playoff, kdy všichni dělají všechno, aby se Kladno dostalo do extraligy, a tomu je přizpůsoben jeho i můj denní režim. Ale jindy to takhle striktní samozřejmě není. To je opravdu jenom žhavá současnost.“

My jsme Dominiku zastihli u jednoho z nejlepších českých kadeřníků Toma Arsova na pracovní schůzce. Dominika se totiž stane tváří kampaně jedné z obchodních firem a tak vymýšlejí poslední detaily, přičemž to není tak dávno, co Dominika pro Tomáše nafotila další kampaň pro jeho vlasovou kosmetiku. S připravovanou kampaní se samozřejmě řeší, co na sebe, jaké zvolit líčení a jak upravit účes. V souvislosti s účesem se naskýtá otázka, jestli někdy nosila krátké vlasy a jestli nezkoušela být blondýna.

„Já jsem asi tak do deseti let nosila velmi krátké vlasy, tak zvaně na ježka a byla jsem spíš kluk než holka. Pak se to nějak zlomilo a od té doby mám pouze vlasy dlouhé. A blondýna? Popravdě zkoušela jsem si pár blonďatých paruk, ale velice rychle jsem usoudila, že tudy opravdu cesta nevede. Tedy blondýna nikdy,“ uzavřela otázku stran svých vlasů Dominika.

Jenže, co Jardovy vlasy? Tedy minulost a současnost? „Jarda se dlouhou dobu nestříhal, protože tvrdí, že ve vlasech je síla a tu on teď potřebuje, ale že by si nechal jako v minulosti vepředu krátké a vzadu deku, jak to nosil v „devadesátkách“ (vpředu business, vzadu party – doplňuje Tom Arsov), to snad už nehrozí,“ zamýšlí se Dominika na Jardovým účesem.

Jenomže do hovoru vstupuje Tom Arsov a seznamuje nás s faktem, že od tohoto typu účesu opravdu nejsme daleko: „Těžko uvěřit, ale tento účes se opravdu vrací a je nejnovějším trendem jak u pánských, tak dámských střihů.“ Takže to vypadá, máme se na co těšit.