Einstein versus Einstein: Líbí se vám víc Vojtěch Kotek nebo jeho německý kolega?
Zdroj: TV Prima

Einstein versus Einstein: Líbí se vám víc Vojtěch Kotek nebo jeho německý kolega?

Vytvořeno dne 15.05.2021

Tom Back – Felix Winterberg     Vojtěch Kotek – Filip Koenig  

Pokud vám tvář Toma Backa přijde povědomá, tak jste ho jistě viděli v seriálu Kobra 11. Německý herec, který zpívá, profesionálně tančí a umí hrát na několik hudebních nástrojů, šermuje, hraje fotbal tenis a plynně se domluví anglicky, francouzsky a samozřejmě německy, je pro roli geniálního vědce jako stvořený. V této rozmanitosti koníčků a uměleckého talentu si jsou hlavní představitelé podobní.  A co se týká soukromí? Tom požádal svou přítelkyni Ehefrau Chryssanthi Kavazi na dovolené v Thajsku o ruku a už přes rok je ženatý. Svatba se konala v řeckém duchu, protože jeho žena je na půl Řekyně.

Annika Ernst – Elena Langeová    Anna Polívková – Lenka Vrabcová 

Annika začínala svou hereckou kariéru na gymnáziu, kde navštěvovala dramatický seminář. Díky němu se dostala na tři měsíce do New Yorku, kde mohla okusit herecký workshop. Jakmile dokončila hereckou školu, nabídky se jí jen hrnuly, šla z jedné role do druhé a má na svém kontě několik seriálů. Dnes sedmatřicetiletá herečka žije se svým přítelem a dcerou v Berlíně.

Rolf Kanies – Stefan Tremmel    Pavel Zedníček - Ivan Urban

V Německu je Rolf uznávaný divadelní a filmový herec. Režiséři ho velmi rádi obsazují do kriminálek. Dlouhou dobu byl totiž pro televizní diváky neznámý, jelikož do svých čtyřiceti let hrál jen na divadelních prknech. Od té doby má na svém kontě víc jak sto filmových a seriálových rolí. Mluví anglicky, francouzsky, italsky a rusky.

Haley Louise Jones – Kirsten Maybachová     Eva Josefíková – Soňa

Tahle snědá kráska se narodila v Johannesburgu. Jednatřicetiletá herečka se domluví anglicky, částečně francouzsky a samozřejmě německy. Cestuje mezi Berlínem, Kapským Městem, Hamburgem a Liverpoolem. Nebojí se tance, zpěvu ani hip hopu.

 

 

 

Default User Image
Daniela, 16.05.2021 15:16
Seriál se mi nelíbí, ale pravda je, že se mi líbí historické.
Default User Image
Antonín Kalíš , 16.05.2021 17:03
Kotek je trapnej a celkově se na to nedá dívat . Je to hrozná slátanina a nechápu proč se musí pořád po někom opičit a neudělají něco vlastního
Default User Image
Dana, 21.09.2023 11:08
To už udělali a po dvou vysílacích dnech už to museli přehodit ze soboty na pondělí a stejně je sledovanost ubohá. Eliška a Damián se neopičí, je to vlastní originální prů... . Kdysi byly v Německu velmi oblíbené české seriály, což ale neznamená, že to platí i opačně, i když obsazené českými herci.
Default User Image
Anonym, 17.05.2021 00:22
Ale že Němci vykradli Americký seriál Vražedná čísla (Numbers) to už nikdo nenapíše