Jakub Prachař sundal přes týden 8 kilo tuku! A dojde i na pověstnou roznožku Pavly Tomicové
Zdroj: TV Prima

Jakub Prachař sundal přes týden 8 kilo tuku! A dojde i na pověstnou roznožku Pavly Tomicové

Vytvořeno dne 14.05.2021

Přestože diváky televize Prima dělí od vysílání minulého a dnešního dílu pořadu Máme rádi Česko pouhý jeden týden, mezi natáčením těchto dvou dílů uběhly tři měsíce. Moderátor, dekorace, soutěže, znělka – to všechno zůstává stejné, jedna zásadní změna ale bystrému divákovi neuteče. Z týdne na týden se proměnil kapitán Jakub Prachař. Zhubl totiž 8 kilogramů, cíl má ale větší.

Video soubor
Zdroj: TV Prima

Když v lednu 2021 natáčel první díl této deváté série zábavného pořadu Máme rádi Česko, měl oproti předchozí řadě stejně jako moderátor Libor Bouček pár kilo navíc. „U mě je to plus pět a půl kilo. Zatím mi kostýmy rozšiřují, ještě se nemusí přešívat,“ prásknul na sebe Bouček. „Já jsem měl lepší catering, u mě je to dvanáct a půl nahoře. Já jsem v kostýmovém rozstřihu,“ trumfnul kamaráda Jakub Prachař.

S kily navíc se ale rozhodl zatočit. „Potřebuju do května shodit patnáct kilo a bojím se, že to nedám. Mám točit detektivku, takže jsem hubl částečně i kvůli tomu a pak taky kvůli sobě, protože jsem si říkal, že už to takhle dál nejde. Ten rok jsem fakt hnil,“ říkal ještě o Velikonocích, když natáčel dnešní díl Máme rádi Česko. A byl na dobré cestě, v té době už měl dole osm kilo. „Koupil jsem si kolo, chodím běhat, nepiju alkohol a snažím se chodit včas spát,“ prozradil klíč k lepší postavě Prachař. Změnil i jídelníček. „Vařím s oblibou, mě to baví. Nemám pro koho, tak vařím pro sebe. Nebaví mě to, ale musím to dělat. Abych zredukoval svoji vizáž, nechal jsem si poradit od Vaška Bárty, se kterým jsem točil Máme rádi Česko. Poradil mi jídelníček. Takže teď dělám jenom kuře s rýží,“ prozradil nedávno v 7 pádech Honzy Dědka. Rozdíl uvidí diváci už dnes v pořadu Máme rádi Česko.

V jeho týmu se blýsknou také herci Pavla Tomicová a Marek Taclík a tanečník Marek Dědík. Proti nim se postaví Vojta Kotek s herečkou Jitkou Schneiderovou, moderátorem Jakubem Kohákem a zpěvačkou Dashou. A protože všichni kromě Jakuba Koháka prošli televizní taneční soutěží, dojde i na neplánovaný tanec, v němž se o tanečního partnera Marka Dědíka budou přetahovat obě jeho expartnerky Jitka Schneiderová s Pavlou Tomicovou. Tomicová dokonce v zápalu tance předvede ukázkovou roznožku!

Premiérový díl zábavného pořadu Máme rádi Česko sledujte v pátek 14. května ve 20:15 na Primě!