Fešák Adam Mišík v tom lítá až po uši: Zamiloval se do dcery Ivy Kubelkové!
Zdroj: herminapress

Fešák Adam Mišík v tom lítá až po uši: Zamiloval se do dcery Ivy Kubelkové!

Vytvořeno dne 22.06.2022

Po dvou modelkách se mu podařilo sbalit další krásku. Tentokrát srdce Adama Mišíka (25) buší pro starší dceru moderátorky Ivy Kubelkové (45) Natálii (17). Poprvé se na veřejnosti spolu objevili na koncertě Pocta Karlu Gottovi.

Syn legendárního zpěváka Vladimíra Mišíka tam totiž vystupoval. A byla to pro něj velká pocta. Vdova Ivana Gottová mu pro tu chvíli půjčila zlatý náramek, který Karel Gott nosil. Na pódiu zazpíval hit Když milenky pláčou a jeho nová přítelkyně si celé vystoupení natáčela na mobil.   

Ještě donedávna si milenci veřejně „jen“ lajkovali fotografie na sociálních sítích, až teď se poprvé ukázali společně mezi ostatními kolegy z branže. „Jsme spolu krátce, je to velmi čerstvé. Ale ano, chodíme spolu,“ potvrdil Adam deníku Blesk jejich vztah.

A zdá se, že Natálčina maminka Iva Kubelková jim lásku přeje. „Když je s nějakým klukem šťastná, tak ji ráda podpořím, i když si třeba můžu myslet, že tam něco nehraje,“ svěřila se pro Blesk Magazín Kubelková nedávno. A zrovna v případě mladého Mišíka jim v cestě nejspíš stát nebude. Vždyť se s ním zná déle, než se Adam do její krásné dcery zamiloval.

Před Natálkou randil Mišík s modelkou Dianou Kratochvílovou, která ho údajně odkopla kvůli tomu, že má jen základní vzdělání. Tu pak vystřídala Denisa Spergerová, Miss Czech Repubic z roku 2019. I tento vztah se ale po pár měsících rozpadl.