Foto z kolonoskopie! Peštová a Habera společně podstoupili nepříjemné vyšetření!
Zdroj: herminapress

Foto z kolonoskopie! Peštová a Habera společně podstoupili nepříjemné vyšetření!

Vytvořeno dne 15.01.2024

Zpěvák Pavol Habera a jeho manželka, modelka Daniela Peštová jsou lidem příkladem. Podstoupili kolonoskopické vyšetření, které nikdo nemá rád. Větší hrdinka byla známá modelka, která se přihlásila první, a pak se teprve Pavol přidal.

„Kolonoskopie - ano, vyšetření, před kterým máme všichni respekt - já určitě ano, ale když Daniela řekla, že jede, tak jsem se přidala a šlo to dobře! Jsme v pohodě a máme pár let volno,“ připsal zpěvák pod fotku na sociální síti, kde se manželé po výkonu a narkóze zotavují na nemocničních lůžkách.  

A je to fotka s hádankou. „Na fotce jsme těsně po probuzení, ale vypadá to, že narkózu podstoupil jen jeden z nás – hádejte kdo?“ Podívejte se na foto a tipněte si, kdo byl větší hrdina.

Co to je to vlastně kolonoskopie?
  • Kolonoskopie je vyšetřovací a zároveň léčebná metoda. Lékaři umožňuje prohlédnout dolní část trávicí trubice. Konkrétně se jedná a konečník a tlusté střevo. Výhodou této metody je, že dovoluje bezbolestně odebírat z výše uvedených oblastí vzorky. Kolonoskop si můžete představit jako přístroj, který se skládá z hadice, optického aparátu, malých pracovních nástrojů, procesoru a obrazovky. Přístrojem lze odebrat ze střeva vzorek nebo odstranit malé střevní nádorky zvané polypy. Velký význam má toto vyšetření také při zjišťování možného krvácení z tlustého střeva.

 

 

 

Default User Image
Simona, 15.01.2024 18:19
Nevím proč nepříjemný..... pak se nemají pacienti vyšetření bát. Byla jsem na tom 2x a vždy v pohodě. Pacient je tak oblbnutý, že mu je to jedno co mu dělají
Default User Image
Anonym, 15.01.2024 19:29
Byl jsem na kolonoskopii 5 x a bez obylváku a nic to není. Je to běžné vyšetření.Ti co si stěžujou jsou bačkory.
Default User Image
Roman, 16.01.2024 05:15
Byl jsem na kolonoskopii v Hradci Králové ve fakultní nemocnici při spaní nic necítíte super přístup lékařů a personálu není se čeho bat
Default User Image
Anonym, 16.01.2024 12:20
no já byla 1x, nikdo mě moc neoblbnul a zrovna příjemné to nebylo, doktoři nepříjemní, takže asi tak.