Herečka Nikola Ďuricová si užije. Zjistila, co znamená tančit „pánev na pánev“
Zdroj: herminapress

Herečka Nikola Ďuricová si užije. Zjistila, co znamená tančit „pánev na pánev“

Vytvořeno dne 20.09.2022

Herečka Nikola Ďuricová s nadšením reagovala na nabídku tančit v 5. ročníku taneční soutěže Roztančené divadlo. A také pochopila, co to znamená, že bude tančit „pánev na pánev“.

S nabídkou šéfa soutěže Martina Šimka souhlasila okamžitě, až teprve potom se šla poradit s kolegyní Veronikou Khek Kubařovou, která už má soutěž za sebou. „Veronice přišlo tenkrát vtipné, že při tanci musí jít pánev na pánev. A protože jsem si vylosovala stejné tance jako tenkrát ona, zažívám také, co je to tančit pánev na pánev. Prostě náš tanec vyžaduje, abychom si byli s partnerem hodně blízko,“ usmívala se reprezentantka Hudebního divadla Karlín.

Slowfox a jive si Nikola střihne se zkušeným tanečníkem Adamem Koutkem, který vloni tančil s herečkou Michaelou Tomešovou. „Adam je výborný pedagog, je důsledný a má se mnou velkou trpělivost. Sice jsem se ve škole pár tanečních kroků naučila, ale po prvním tréninku jsem zjistila, že začínám od začátku. Nic jsem neuměla,“ uvedla Nikola Ďuricová a přiznala, že sice se jí na ranní tréninky moc nechce, ale tanec po ránu ji nakopne a pak srší energií celý den.   

Co Adam Koutek Nikolu Ďuricovou naučil, můžete vidět při finálovém galavečeru 23. října v Divadle na Vinohradech, kde se exklusivní projekt Roztančené divadlo z dílny autorské dvojice Martin Šimek a Tereza Řípová bude konat.

Kdo převezme putovní skleněnou trofej po předchozích vítězích, kterými byli herci David Gránský, Vladimír Polívka, Jiří Hána a Oskar Hes?

Těšit se můžete na tyto páry: Aneta Krejčíková a Štěpán Dostál (Divadlo Na Fidlovačce), Anna Fialová a Daniel Kecskeméti (Činohra Národního divadla), Dana Morávková a Daniel Jurča (Divadlo Bez zábradlí), Nikola Ďuricová a Adam Koutek (Hudební divadlo Karlín), Richard Trsťan a Vanda Dětinská (Divadlo Palace), Tomáš Dastlík a Veronika Jirků (Divadlo na Vinohradech), Martin Schreiner a Eliška Stehnová (Divadlo Broadway), Martin Kraus a Veronika Šmiková (Divadlo Metro).