Jak vybíráte vánoční dárky? Geniálně to vymysleli v rodině zpěváka Josefa Vágnera
Zdroj: herminapress

Jak vybíráte vánoční dárky? Geniálně to vymysleli v rodině zpěváka Josefa Vágnera

Vytvořeno dne 22.11.2023

Herec a zpěvák Josef Vágner oslavil stovku a díky tomu se cítil docela unavený. To mu ale nebránilo, aby přišel přestřihnout slavnostní pásku první pražské výstavy betlémů v Rybné ulici.

„Našli jsme si důvod, proč vyjet na šňůru koncertů Muzikály naruby. Letos je Petrovi Ryšavému, Honzovi Kopečnému a mně v součtu rovná stovka. Lidem se to líbilo, jsme rádi,“ vysvětlil záhadu svého věku Josef Vágner.

Výstava betlémů v sídle organizace Integrace 3P, z.s., kterou produkčně zajistili Lenka Žáčková a David Novotný a slavnostně ji také zahájili moderátorka Saskia Burešová, módní návrhářka Alena Wilson a herečka Ivana Jirešová, se Josefovi Vágnerovi líbila. Ocenil práci kosmetika Pityho, kadeřníka Vítka Romance, Aleny Wilson, Radany Kočvarové, Marie Součkové, Romany Fischerové, Luboše Vernera, Mileny Hermanové a dalších.

Josef prozradil, že letos poprvé v rodině aplikovali nový způsob nákupu dárků – losovali z klobouku. „Vím, komu mám pořídit dárek, nevím, od koho dárek dostanu. Myslím ale, že to stejně tak nedopadne. Pokazí to moje maminka, Vánoce miluje a dárky nakoupí i mimo,“ usmíval se Pepa Vágner, a je rád, že nemusí hromadně shánět vánoční dárky, protože ho čeká pracovně náročné období.

„Zpívám na adventních koncertech v Náchodě a v Novém Městě nad Metují, které pořádá David Novotný. Pak mám sérii svých vánočních koncertů a končím na Tři krále v lednu. Vánoční čas je pro mne hodně dlouhý,“ uvedl zpěvák, který ač rád vaří, přípravu vánočních pochutin nechá na ženách. „Letos to bude šílené. Budeme mít u stolu i německou sekci rodiny mé manželky, tak moji rodinu. Tam se začínají mísit zvyky a kultury. Protože český bramborový salát je jiný než německý, je i jiná výška českého řízku než německého. Ale můj táta, když přiletí Ježíšek, začne zpívat koledu Narodil se Kristus Pán a tím to zase všechno sjednotí.“