Fotožurnál: Tajemství zákulisí StarDance! Polonahý Hradílek, Maršálek s copánkem a zrzavá Adamczyková. Byl Mazůch pod kiltem „naostro“?
Zdroj: Česká televize/StarDance XII/foto Mikuláš Křepelka

Fotožurnál: Tajemství zákulisí StarDance! Polonahý Hradílek, Maršálek s copánkem a zrzavá Adamczyková. Byl Mazůch pod kiltem „naostro“?

Vytvořeno dne 22.11.2023

Taneční večer StarDance na známé filmové melodie dal tanečníkům hodně zabrat. Hodně práce s ním měli také kostýmní návrhář Roman Šolc a všichni, kdo taneční hvězdy líčí a oblékají. Ono proměnit Dominika Vodičku v prince Krasoně či Evu Adamczykovou v Rebelku, není jen tak. Proto se v zákulisí StarDance hodně pilně pracovalo.

Kudrnaté vlasy Josefa Maršálka si vyžádaly dva páry rukou, aby byly rovné a daly se zaplést do copánku a Josef mohl předvést tango na píseň ze seriálu Gangy z Birminghamu. Jakub Mazůch alespoň kostymérce ukázal, jestli je na „ostro“ nebo pod skotským kiltem má spodní prádlo. Vavřinec Hradílek ukázal svou mužnou hruď a svaly jako ze železa. A křehká Darija Pavlovičová se pod těžkou parukou Fiony prohýbala tak, že na parketě házela otočky navíc. Hodně krásná podívaná!

Přesto Markovi Adamczykovi bunda hrdiny z Top Gunu štěstí nepřinesla. S Lenkou Noro Návorkovou soutěž opustili.

Příští kolo bude charitativní, pro tanečníky pohodové, protože nikdo nevypadává. Kostyméři a maskéři se ale opět zapotí, stejně jako šest kol před tím a zbývající kola poté.