Jaroslav Dušek prozradil, proč tak často hraje s Evou Holubovou
Zdroj: herminapress

Jaroslav Dušek prozradil, proč tak často hraje s Evou Holubovou

Vytvořeno dne 08.12.2020

Jaroslav Dušek nahradil Jiřího Bartošku, kterého při natáčení romantické komedie Přání Ježíškovi zradilo slepé střevo. Bartoška musel do nemocnice a Dušek na plac.  

„Moje postava se jmenuje Kristián, měl to být Jiří Bartoška. A protože jsem velice podobný Jiřímu Bartoškovi, máme stejný nos, oči, vousy, dělám mu občas i dvojníka. Zastupuju kaskadéra, dělám ty věci, které jsou fyziky náročné, třeba když Bartoška visí hlavou dolů z balkónu. To dělám já. Divák to skoro ani nepozná,“ vtipkoval Jaroslav Dušek.  

Herec na roli kývl, aniž by si přečetl scénář. „Doporučila mne Eva Holubová, tak jsem doufal, že mne nedoporučili k nějakému nesmyslu. Pak jsem si to přečetl a byl jsem překvapený, jak je to hezké.“

  

Video soubor

A pak zase Jaroslav Dušek pokračoval v lehkém tónu. „Máme s Evou Holubovou takovou dohodu, že se doporučujeme navzájem. Je to v takové vzájemné smlouvě, kterou jsme uzavřeli ve filmu Kouř. Proto jsme pak hráli tak často spolu. Ale nevím, jak to tady Eva zařídila s Bartoškou. V tu dobu byla na Sicílii, ale ta mafie… Těžko říct, jak dlouhé prsty má Eva Holubová,“ usmíval se Jaroslav Dušek. 

Kromě Evy Holubové a Jaroslava Duška se ve filmu objeví například i Richard Krajčo, Jiří Langmajer, Elizaveta Maximová, Anna Polívková, Petr Vaněk, Matěj Hádek, Táňa Pauhofová, Hana Vagnerová, Veronika Kubařová či Jiří Burian aka Kapitán Demo. Před kameru se vrací i dětská herečka Valentýna Bečková, která zazářila ve filmu Příliš osobní známost, či Veronika Marková známá ze snímku Bourák.