Je Igor Bareš spasitel nebo manipulátor?
Zdroj: TV Nova

Je Igor Bareš spasitel nebo manipulátor?

Vytvořeno dne 14.02.2022

Pachatel nebo možná oběť? Spasitel nebo zdatný manipulátor? Životní kouč a psycholog Martin Bednář (Igor Bareš) je prostě rozporuplná postava, což se projeví velmi záhy poté, co na jeho semináři umírá asistent Jáchym.

Je totiž možné, že otrávený nápoj byl určen právě pro Bednáře, ale zároveň není na druhou stranu vyloučeno, že nešlo o tragický omyl a za smrtí mladého zaměstnance stojí zrovna jeho nadřízený. Jenže počet podezřelých se postupně rozrůstá, takže tým detektivů musí pečlivě zvažovat, jaký motiv by mohl být skutečně vražedný a na kolik mohou Bednářovi důvěřovat. Zejména striktně racionální major Strouhal se netají tím, že Bednáře považuje za šarlatána, ale kdo ví, zda mu právě duchovní metoda nepomůže napravit bolavá záda. 

A jak svou postavu popsal Igor Bareš: „Hraji duchovního kouče, guru, esoterika, léčitele. Člověka, který ostatní směřuje. Jak říká Hamlet, jsou věci mezi nebem a zemí, o kterých se ve škole neučí. Já osobně jsem spíše skeptik a mám blíže ke klasické medicíně, ale nebráním se ani alternativním způsobům léčby.“

Další premiérový díl oblíbeného detektivního seriálu Specialisté uvede TV Nova v pondělí 14. února ve 20.20 hod. Díl s názvem Spása najdou diváci na Voyo již nyní.