Jágrova oslava narozenin: Sladký honorář a pečlivý výběr bejvalek!
Zdroj: TV Prima

Jágrova oslava narozenin: Sladký honorář a pečlivý výběr bejvalek!

Vytvořeno dne 11.02.2022

Televizní narozeninová oslava Jaromíra Jágra, pořad Máme rádi Jardu!, je speciálním vydáním oblíbené primácké vědomostní soutěže Máme rádi Česko, ve které své znalosti měří dva tříčlenné týmy. Tentokrát půjde především o znalosti o oslavenci a týmy budou složené z Jágrových přátel, lyžařky Kateřiny Neumannové, tenisty Radka Štěpánka, hokejisty Jana Hlaváče a jeho bývalých partnerek.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

„Vtipkovala jsem, že náš tým nebyl kompletní: chyběla nám tam Andrea Verešová, Lucie Borhyová, Nicol Lenertová, Veronika Kopřivová a já nevím kdo ještě. Ale to bychom se tam všechny nevešly,“ smála se po natáčení Iva Kubelková. A měla pravdu, místa v soutěži pro Jágrovy expartnerky byla jenom dvě. „Málokdo ví, že Jarda si nás do toho týmu sám vybral. To nebyla dramaturgická záležitost, mohl si vybrat kohokoliv, koho do týmu chce. Ale pak nám říkal, že potřeboval mít v týmu lidi, se kterými se dobře zná. Takže to dávalo smysl. A možná si řekl, že když je to vědomostní soutěž…,“ rýpla si se smíchem v hlase do nepřítomných Jágrových ex Kubelková, pro kterou setkání s Innou Puhajkovou představovalo malou premiéru. „Takhle nablízko jsme spolu ještě nebyly. Potkaly jsme se ve Varech na festivalu, ale tam se potkává každý,“ zamyslela se Kubelková.

Motivaci vyhrát měl Jaromír Jágr nemalou. Nejenom, že je zvyklý soutěžit a vyhrávat, tentokrát se hrálo o něco, co miloval za Ivy, za Inny a co miluje dodnes. Hrálo se o dvacet poctivých bábovek. „Přáli jsme si zvítězit. Že má rád bábovky, jsem věděla. Tušila jsem, že to platí dodnes, on je v tomhle směru nenáročnej,“ konstatovala Inna Puhajková. Ať už byl průběh i výsledek narozeninového klání jakýkoliv, oslavenec odcházel spokojený. „Musím říct, že Libor a štáb to udělali výborně. Udělali mi krásné přivítání, takhle už mě na stadionech nevítají. Byl jsem mile překvapený, dojalo mě to. Myslím si, že všichni, kdo tu byli, si to užili, a věřím, že i televizní diváci si to užijí, protože to bylo do napínavé,“ zhodnotil svoji televizní narozeninovou oslavu Jaromír Jágr.

Jak si Jágrovy bývalky rozuměly a zda se jim podařilo pro něj vyhrát sladkou odměnu, uvidí diváci televize Prima už tento pátek ve 20:15 v pořadu Máme rádi Jardu!