Jiří Krampol není žádná padavka. V posilce si dovede pořádně naložit
Zdroj: herminapress

Jiří Krampol není žádná padavka. V posilce si dovede pořádně naložit

Vytvořeno dne 18.08.2021

Herec Jiří Krampol rozhodně není žádná bábovka. Svaly na rukou se mu stále rýsují a ještě v padesáti si zkusil kaskadéřinu. Stejně jako legendární Belmondo, kterému propůjčil svůj hlas.

„Mně se líbilo, že si Belmondo kaskadérské kousky dělal sám. Jednou jsem si kaskadéřinu také zkusil. V jednom americkém filmu jsme s Pepíkem Lauferem jako skákali padákem. Točily se dopady, které jsme museli natrénovat. Chodili jsme na výcvik, skákal jsem z prvního patra do parakotoulu. To mi vydrželo do padesátky, pak mi odešlo koleno a bylo po všem,“ vzpomínal Jiří Kramol ve fitness centru v pražském Palladiu.  

„Chodím sem už léta. Měli jsme tu takovou partu dědků, scházeli jsme se 2x týdně a říkali jsme tomu paralympiáda. Teď chodím sám nebo se Zuzanou Bubílkovou. My musíme odevzdat každý týden scénáře k pořadům S Krampolem v kuchyni a Zpovědnicea a to zabere hodně času. Tak jdeme cvičit a pak si sedneme a pracujeme,“ uvedl Jiří Kramol.

Herec přiznal, že nejradši má tenis a jakmile to jen trochu jde, vyrazí na kurt. „Na tenise se všichni proměníme v malé děti a hádáme se jako o život o každý sporný míček,“ smál se Jiří Krampol a dodal: „Ten sranda tenis je úžasnej. Na tom jsou nejlepší sprcha a ty kecy.“

 

 

 

Default User Image
Kdo chceš , 19.08.2021 20:32
Potkala jsem ho před dvěma dny v Palladiu. Nejsem si jistá, jestli těch 7,5kg zdvihne s úsměvem..