Přepadovka na koncertě! Jak si studenti vystřelili ze svého Pana profesora?
Zdroj: TV Nova

Přepadovka na koncertě! Jak si studenti vystřelili ze svého Pana profesora?

Vytvořeno dne 17.08.2021

Charismatický herec a muzikant Vojtěch Dyk je jednou z hlavních tváří nového seriálu Pan profesor, jenž opanuje čtvrteční večery na Nově. Dyk v něm ztvárňuje svérázného profesora chemie, fyziky a tělesné výchovy Marka Vlčka, který k řešení problémů ve škole i soukromí přistupuje dost nekonvenčně.

Natáčení si díky Markovým eskapádám užívá nejen samotný Vojtěch Dyk, ale také představitelé jeho studentů, mezi nimiž je spousta známých tváří, např. Antonio Šoposki, Matěj Petrák, Jessica Monteiro, Simona Lewandovská nebo Vojtěch Vodochodský.

O tom, že tvoří skvělou partu na place i mimo něj svědčí také nedávný kousek několika mladých herců. Ti se mezi sebou domluvili a vyrazili na pražský koncert svého seriálového mentora. Partička studentů si dokonce schválně kvůli němu nechala vyrobit speciální trika s logem seriálu, přesně v duchu kousků Markových studentů, kteří si z oblíbeného třídního také občas rádi vystřelí.

A jak si koncert užili? „Bylo to super. Vojta je skvělý umělec a po té dlouhé pandemické době bylo úžasný něco takového vidět,“ shodla se šestice mladých herců – Michal Pazderka, Antonio Šoposki, Adam Vohánka, Romana Widenková, Monika Tomková a Jiří Hába, kteří i o prázdninách usedají do školních lavic kvůli natáčení Pana profesora.

Seriál Pan profesor na VOYO již od 2.9. a na obrazovkách TV Nova od 9. 9. 2021.