Kam chodí modelky pro krásné nehty? Podívejte se, jaké si nechaly dělat
Zdroj: Archiv Lenka Vrabcová

Kam chodí modelky pro krásné nehty? Podívejte se, jaké si nechaly dělat

Vytvořeno dne 22.02.2021

Lenka Vrabcová (dříve Klosová) je mladou libereckou nehtovou designerkou. Mladou nejen věkem (30 let) ale i dobou, kterou se pohybuje v branži nehtové modeláže.

Je vystudovanou zdravotní sestrou, vykonávat toto povolání ji však překazil vážný úraz na koni. Při velmi dlouhé rekonvalescenci se začala zajímat o nehtovou modeláž, a v 25 letech začala snít o vlastním salónu a podnikání.

To se jí také povedlo, a nyní po 5 letech dělá nehty i klientkám jako jsou modelky Lea Šteflíčková, Denisa Spergerová nebo Gabriela Gášpárová. „Je úžasná, má výborné nápady a vždycky odcházím spokojená,“ pochvalují si všechny Miss.

Lenka je sice z Liberce, ale kvůli velkému zájmu o její práci jezdí často i do Prahy.

Že je Vrabcová úspěšnou nehtovou designerkou dokazuje nejen to, že za ní na nehty chodí známé osobnosti, ale i fakt, že se pravidelně účastní prestižních soutěží, kde se umisťuje na prvních příčkách. Příkladem takového úspěchu může být nedávná zahraniční soutěž Nail Pro 2021, kde získala hned 4 ocenění (z toho dvě 1.místa) a dostala se i mezi 5 nejlepších účastnic celé soutěže. Díky tomuto výkonu se v příštím roce posouvá opět do vyšší a konkurenčně náročnější kategorie.