Tři grácie z umakartu Adamovská, Rusevová, Svobodová. Podívejte se na fotografie ze zkoušky
Zdroj: Archiv Studio DVA

Tři grácie z umakartu Adamovská, Rusevová, Svobodová. Podívejte se na fotografie ze zkoušky

Vytvořeno dne 19.02.2021

Herci Studia DVA rozhodně nezahálí a režisér Ondřej Sokol pro vás spolu se Zlatou Adamovskou, Ilonou Svobodovou a Anežkou Rusevovou připravují novinku letošního Metropolitního léta hereckých osobností.

Pozvou vás v ní do panelákové kuchyně k čerstvé důchodkyni kadeřnici Martě a její dceři Evě, která se právě chystá na vdavky. Nečekaně se tu zjeví navíc ještě Martina sestra Helena, která s sebou po letech přiveze ze Švýcar víc než jen čokoládu z alpského mléka… Překvapení je dokonalé a tajemství nespočet. Eva právě utekla ze svatebního salónu, kde si zkoušela vysněné šaty a pohřeb babičky už byl. Tak by se měla začít plánovat ta svatba, ne?

Skvělou hořkou komedii s názvem Tři grácie z umakartu uvedeme v premiéře 10. června 2021 na Letní scéně Vyšehrad, v programu můžete již nyní vybírat i z dalších 10 exkluzivních letních repríz a jednoho speciálního uvedení na Letní scéně Tvrz Divice.

Neváhejte a zajistěte si včas nejlepší místa na tuto hvězdně obsazenou novinku letošního léta. Představení pod širým nebem navíc v krásném prostředí Vyšehradu a Tvrze Divice slibují prožít nezapomenutelný večer.