Karel a Hana Heřmánkovi: Proč místo dovolené putují po Kutnohorsku?
Zdroj: herminapress

Karel a Hana Heřmánkovi: Proč místo dovolené putují po Kutnohorsku?

Vytvořeno dne 31.07.2020

Manželé Heřmánkovi a jejich Divadlo Bez zábradlí prochází poměrně složitým obdobím, kdy od 10.března v podstatě neotevřelo až na dvě výjimky předpremiér připravovaného muzikálu Cikáni jdou do nebe. 

Rozhodli jsme se nevzdát a zabojovat!

,,Rozhodli jsme se nevzdát a zabojovat a i v tak riskantním prázdninovém čase odehrát dvě představení tohoto muzikálu. Herci podstoupili velmi náročné třífázové zkoušení a to by bez diváků nemělo onu pomyslnou tečku. Vlivem pandemie se různě realizace představení přerušovala a posouvala. Rozhodli jsme se tedy pro předpremiéry v rámci letních scén v Brně, Slavkově, Mikulově a Kutné Hoře. Oficiální premiéra pak otevře novou divadelní sezónu 7. a 8.září, " vysvětluje manažerka Divadla Bez zábradlí Hana Heřmánková.

Jako za starých kočovných časů jezdí a vylepují plakáty po okolí Kutné Hory, kde by měla proběhnout předpremiéra Cikánů pod širým nebem v zahradách Galerie Středočeského kraje. Plakáty tak mohou kutnohorští občané vídat ve zmrzlinárně, veganské hospůdce, restauracích nebo jazzovém klubu.