Karanténa mu svědčila. Zpěvák Niko vydává pět singlů po sobě!
Zdroj: herminapress

Karanténa mu svědčila. Zpěvák Niko vydává pět singlů po sobě!

Vytvořeno dne 30.07.2020

Dlouhé měsíce o něm nebylo slyšet,on ale nezahálel. Zpěvák Niko Jalauzidis totiž má za sebou velmi plodné období,které se nyní rozhodl zúročit. Během následujících pěti týdnů totiž hodlá vydat pět singlů. A hned ten první s názvem Older sklízí velký úspěch.

To, že je nejen zpěvákem, ale i sám sobě producentem se Nikovi Jalauzidisovi nyní vyplatilo.

Několika týdenní jasní karanténu totiž strávil ve vlastním domácím studiu, kde skládal jeden hit za druhým. “Dělal jsem na nich během jara, když jsem byl zavřený doma. Některé nápady už jsem měl i z dřívějška, ale jen hodně v začátcích, tka jsem vybral ty nejoblíbenější a dodělal je. Celkem to zabralo ty tři měsíce. Těch songů z toho vylezlo víc, než jenom pět, ale ty si nechávám zase na podzim,” přiznává Niko, který už v minulostí svým fanouškům sliboval EP, nyní tak alespoň vydává hned pět singlů po sobě.

“I když je těch pět songů myšleno jako jedno celé EP, rozhodl jsem se to vydávat zvlášť, aby každý song dostal svůj prostor. Myslím, že každý si zaslouží trochu singlovou pozornost. Jsem na ně moc pyšný. Plus po nikom nemůžu chtít, aby najednou poslechl pět nových songů naráz. Takovou pozornost už má málokdo,” vysvětluje talentovaný zpěvák

Ten ale nezůstává jenom u vydávání singlů, ale čeká ho i natáčení i videoklipu. “Rozhodl jsem se točit video k songu It Never Lasts. Točit ho bude Martin Janeš, který už pro mě dělal video k songu Night and Day. Pracovalo se nám spolu krásně, tak jsem rád, že se k tomu opět dostaneme. Vymyslel super koncept a těším se, jak to dopadne,” říká Niko, který si naordinoval pracovní léto.

“Přes léto plánuju dovydat EP, pracovat na nových písních a začít připravovat nějaký základy na živé hraní. Trochu jsem vystupování zanedbával a soustředil se na studiovou práci, ale rád se bych během léta a podzimu připravil na živý hraní a od příštího roku se do toho vrhl, pokud bude korona přát,” uzavírá Niko.