Karlos Vémola vybojoval šampionský pás. Svatbu tak rušit nemusí
Zdroj: herminapress

Karlos Vémola vybojoval šampionský pás. Svatbu tak rušit nemusí

Vytvořeno dne 26.07.2022

 

Nejznámější český zápasník MMA Karlos Terminátor Vémola prožívá velice šťastné období. Po sobotním zápase v MMA organizaci Oktagon se Srbem Aleksandarem Iličem, kterého porazil v prvním kole, dosáhl na šampionský pás v polotěžké váze. Nutno dodat, že Karlos umí sám sebe dostat do pořádného předzápasového tlaku už díky své pompézní nástupové show, kdy seděl na voze s trůnem a oblečený jako král a byl vezen ke kleci. Kdyby prohrál, celá tato nafintěná show by vyzněla dost trapně.

Ale důvod byl ještě jeden a to důvod s velkým D. Karlos se nechal slyšet, že když prohraje, zruší svojí čtvrteční svatbu se svojí nastávající ženou Lelou Ceterovou.      

„Veliký poděkování patří i mojí ženě, která stojí vždy při mně a dobrá zpráva nakonec: lásko, pás je doma a svatba ve čtvrtek bude!“ Napsal na svoje sociální sítě, aby tak všechny a hlavně Lelu ujistil.

Těžko říci co by se stalo, kdyby Vémola zápas opravdu prohrál. Protože jak známo, Karlos bere své prohry opravdu špatně. Ale vše dopadlo v jeho prospěch a tak po třech vyhraných zápasech během dvou měsíců a opentlený šampionským pásem si může svojí nastávající v klidu vzít.