Návrat oblíbené kriminálky Případy 1. oddělení – už brzy!
Zdroj: Česká televize

Návrat oblíbené kriminálky Případy 1. oddělení – už brzy!

Vytvořeno dne 25.07.2022

 

Česká televize představila filmové a seriálové novinky, které se na podzim objeví v jejím programu. Po šesti letech se vrací populární seriál Případy 1. oddělení s novými kauzami a v nové době. 

„Nevybíráme díly podle mediálně známých případů, ale podle toho, aby byly zajímavé a aby se neopakovaly. To znamená, když máme například rozřezanou ženu, tak já jsem se za svoji kariéru setkal se třemi podobnými případy, ale do seriálu musíme toto téma vybrat jen jednou. Vezmu si svoje záznamy, navrhnu asi 17 případů a využijeme toho, že Jan Malinda případy nezná a vybereme ty divácky nejzajímavější,“ uvedl Josef Mareš.

Ondřej Vetchý byl také jeden z lidí, kteří se hodně zajímali, jestli se bude točit i třetí řada. „Nejenom on, ale nenarazil jsem na herce, když mne potkali, nikdy se nezapomněli zeptat, jestli nebudeme psát třetí řadu, že by si v tom rádi zahráli. Vtipný byl Bolek Polívka, který uvedl, že chlapi ho zastavovali v hospodě a ptali se, jestli bude třetí řada. A on jim vtipně odpoví: „Chlapi, musíte vraždit, pak bude mít pan Mareš o čem psát“, prozradil Josef Mareš na tiskové konferenci k podzimnímu programu České televize.