Kladno a okolí pozor! 5 draků v trucku ladí program. V pátek si nenechte ujít jejich jedinečný koncert
Zdroj: Daniel Schulz

Kladno a okolí pozor! 5 draků v trucku ladí program. V pátek si nenechte ujít jejich jedinečný koncert

Vytvořeno dne 20.05.2021

Dlouho čekalo pěvecké osazenstvo mohutného černého trucku, než se mohlo rozjet po vlastech českých a moravských a zazpívat lidem pro radost. Sen se stal skutečností a historicky první koncert „5 draků v trucku“ se uskuteční v Kladně.

Zdroj: Zdenka Holá

Přijďte si poslechnout charismatického Daniela Hůlku, čerstvého ženáče, tenora Bohuše Matuše, slovenského barytonistu Vlada Chmela, muzikálového zpěváka Tomáše Trapla a hráče na Panovu flétnu Petra Tomečka. Mužskou přesilu přebije krásná a něžná zpěvačka Kamila Nývltová.

„Jedná se o jedinečný projekt. Umělce jsme posadili na kola legendárního amerického trucku a nazvali jsme „5 draků v trucku“. Vystoupí s námi, kromě Daniela Hůlky, i další známí umělci. Zazní též Vlado Chmelo, hlas Metropolitní opery v New Yorku. A protože jsme draci a k těm patří i dračice, budou se s námi na podiu střídat Kateřina Brožová, Kamila Nývltová a Natálie Tichánková. Bude slyšet též moje Panova flétna. Je to nástroj, na který se dá zahrát leccos, i rock,“ představil nedávno Petr Tomeček svůj projekt v pořadu Dobré ráno na ČT.

Na své si přijdou také milovníci trucků, protože při své délce 16,5 metru nebude legendární truck stát někde v koutě. Fanoušci uvidí přeměnu amerického trucku na pódium plně vybaveného zvukovou a světelnou technikou, ocení nejen skvělé hlasy našich předních umělců, ale také nezaměnitelný zvuk motoru o objemu 14,7 litru.

Parta kolem producenta a hráče na Panovu flétnu Petra Tomečka poprvé rozbalí pojízdné podium v Kladně 21. května v 17 hodin, na louce naproti autosalónu Autocentrum V-Group (Arménská 3294), pro lepší orientaci a znalce, je to u obchodního centra Oaza.