Krásné herečky společně nafotily kalendář! Jak jim to před fotoaparátem šlo?
Zdroj: Se svolením VUCH

Krásné herečky společně nafotily kalendář! Jak jim to před fotoaparátem šlo?

Vytvořeno dne 23.09.2021

Hlavním motivem kalendáře, který nafotila společnost Vuch, je důraz na unikátnost lidského vnímání a pocitu. Oslovené osobnosti si měly vybrat jeden doplněk ze sortimentu této módní společnosti a jednoduše popsat a vylíčit dojem, jaký z něj mají. Jak se s tím popasovaly?

Podle jejich představy pak malířka Andrea Ehret namalovala abstraktní obrazy, které bude možno vydražit v aukci. Samotný kalendář pak bude pokřtěn za účasti ambasadorek 3. listopadu v rámci slavnostního otevření pražské pobočky společnosti Vuch.

Na focení jsme zahlédli řadu známých osobností, mezi nimi například plus size modelku Natálii Debnárovou, Alici Bendovou, Radku Pavlovčinovou, Anetu Krejčíkovou, Michaelu Tomešovou, Nikol Kouklovou nebo Marii Renčovou, která měla tento projekt produkčně na bedrech. Dámy se sešly, aby pomohly České maltézské mládeži, která organizuje volnočasové a jiné dobročinné aktivity mladých handicapovaných lidí.

,,Jsem ráda, že jsme se tu sešly v okruhu přátel a ještě při tak hezké příležitosti. Po covidové pauze se září nese ve vražedném pracovním tempu. Ale nerouhám se, za práci jsem neskutečně vděčná! Těším se na premiéru v divadle Minor, na reprízy nových představení divadelního spolku Háta i na zpívání s kapelou,” vysvětluje exotická kráska Radka Pavlovčinová.

,,Je pravda, že poslední týdny jsou pro všechny dosti intenzivní. Já jsem dávala produkčně dohromady focení tohoto kalendáře, do toho odbíhala na natáčení, také jsem stihla nafotit kampaň pro jednu designérku a k tomu dělala konkurz do divadla. Za normálních okolností by se to rozložilo do několika týdnů a ne pouze do jednoho,” směje se sympatická herečka Marie Renčová, která se pomalu, ale jistě vrací po mateřské dovolené do práce a dodává ,,Na druhou stranu na focení charitativních projektů, jako je tento, si vždy čas ráda najdu. Stojí to za to!”

Jak to dámám před fotoaparátem šlo si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.