Krev tekla před zraky Jiřiny Bohdalové! Vojta Drahokoupil se zranil při zkoušce muzikálu
Zdroj: herminapress

Krev tekla před zraky Jiřiny Bohdalové! Vojta Drahokoupil se zranil při zkoušce muzikálu

Vytvořeno dne 29.05.2021

Vojta Drahokoupil (25) zkouší v Divadle Broadway novou divadelní roli. Od 30. září si zahraje Ondřeje Macháčka v připravovaném muzikálu Láska nebeská a zazpívá si tak největší hity Waldemara Matušky.

Včera odehrál generální zkoušku, ze které měl „oprávněně“ nervy. Jeho výkon totiž přišla ohodnotit nejpovolanější osoba. Své první vystoupení bez diváků odehrál před zraky Jiřiny Bohdalové, která dorazila na pozvání Zdeňka Zelenky představení muzikálu zhlédnout. A hned při první kostýmové projížděčce nastalo v divadle pořádné drama.

„Při jednom obrazu v první půlce hraji se skleničkou. A stalo se to, že mi místo plastové dorazila skleněná. A jak jsem se do toho hraní obul, praskla a střep mi rozřízl prst. Začala téct krev, která kapala na jeviště,“ sdělil představitel titulní role. „Musím říct, že se mi to na jevišti stalo poprvé!“ 

Svědky na jevišti dramatu byli Jan Kopečný, Dana Syslová, Jan Čenský nebo Bohuš Matuš.  V rychlosti mu prst vydezinfikoval a obvázal kolega, jeho divadelní brácha Jáchym, Ondřej Bábor.

Již v příštím týdnu se v Divadle Broadway odehrají představení pro zdravotníky jako poděkování za jejich obětavou práci v době covidu. „Už se moc těším na představení i na koncerty, po divácích se mi už moc stýská,“ dodal závěrem Vojta, který domů ze zkoušky z Divadla Broadway odcházel se zavázaným prstem.