Kriminalistka se Specialistů Zuzana Kajnarová oslavila desetileté výročí svatby na Maledivách
Zdroj: herminapress

Kriminalistka se Specialistů Zuzana Kajnarová oslavila desetileté výročí svatby na Maledivách

Vytvořeno dne 14.08.2020

Půvabná herečka Zuzana Kajnarová se před deseti lety zamilovala do zapomenutého kousku světa na samotě uprostřed nádherné přírody. Asi padesát kilometrů od Prahy s manželem, hercem Romanem Říčařem, objevili ruinu starého mlýna. A záměr byl jasný – udělat tam místo pro romantickou rekreaci. Jenže narazili na problém.

"Naše snaha o rekonstrukci se ukázala jako nemožná, a proto jsme se rozhodli pro stavbu zcela novou. Po letech příprav se nám vloni podařilo obnovit hektarový rybník a na jeho břehu letos postavit Smilovický Mlýn. Chceme v něm pořádat nejrůznější akce, workshopy a kurzy, ale také jej budeme pronajímat. Chceme navázat i malým ekologickým hospodářstvím a mít pro naše hosty zdravé a lokální potraviny. Podařilo se nám už vysázet ovocný sad a pořídit malé stádo ovcí,“ prozrazuje Kajnarová. 

První zátěžová akce ve mlýně proběhla. Týkala se dokonce manželů samotných.

"Dorotka z Anděla Páně" s manželem v kruhu přátel z divadelního a muzikantského světa oslavili deset let výročí svatby. Osvědčilo se i malé pódium, které je připravené pro různé kulturní akce. Herečka doufá, že si tam co nejdřív sama zahraje.

 V současné chvíli se po vynucené pauze těší do kamenného divadla v centru Prahy. V září bude mít premiéru izraelská komedie Neperte se, prosím. „V divadle mě hodně baví hrát vyhraněné charaktery. Postavy, které mají více hereckých poloh a nečekaný vývoj. Postava Niny mě mimo jiné donutila chodit na vysokých podpatcích a také začít znovu běhat, což je pro herečku vždycky dobré,“ směje se Zuzana.

Do konce prázdnin však ještě zbývá pár dní, a tak se coby maminka dcery Rozárky a syna Františka bude věnovat především jim. „Užiju si ještě koupání s dětmi ve Smilovickém rybníce a trhání bodláků na ostrově, ze kterého se snažím udělat takové české Maledivy,“ uzavírá s nadsázkou Zuzana Kajnarová.