Český Freddie Mercury a jeho Queenie hlásí: The Show Must Go On!
Zdroj: herminapress

Český Freddie Mercury a jeho Queenie hlásí: The Show Must Go On!

Vytvořeno dne 13.08.2020

Kapela Queenie oznámila, že jako první česká kapela dostala prestižní nabídku na světové tour ve velkých halách, které se má uskutečnit v roce 2022. Show Queen Relived by Queenie byla od začátku připravována pro světové turné. Již v průběhu výroby nabídl producentsko-pořadatelský tým tuto show několika světovým promotérům a pozval je na představení do O2 areny.

„Máme již několik vážných zájemců, kteří si chtějí show nejdříve prohlédnout, ale promotér z Jižní Koreje na nic nečekal a nabídl nám odkoupení 12 až 16 představení pro rok 2022 s tím, že v dalších letech koncertní šňůru rozšíří. Po několikaměsíčním vyjednávání jsme s ním minulý týden podepsali smlouvu,“ prozradil producent Martin Zoubek.

Video soubor

Queenie představila také nový „merch“. Jeho součástí je i jedna neobvyklá záležitost.

Jde o desetistupňové pivo Queenie (Craft Beer by Queenie). V němse snoubí česká pivní tradice a anglická chuť, podobně jako kapela Queenie, která hraje anglické hity, kterým dodává českou „šťávu“.

„Děláme si drobné radosti, třeba jsme s pivovarem připravili vlastní pivo a máme nový „merch“. Je hezké, jak se to všechno rozvíjí,“uvedl frontman kapely Michael Kluch.

Již od poloviny července s velkým zájmem diváků jede Queenie letní turné Pod širým nebem. Atmosféru těchto koncertů, kromě skvělé hudby a zpěvu, umocňuje také specifické pódium, které je přesným modelem stage ze slavného klipu Queen, The Miracle.  

„Jsme nadšeni z tak velkého zájmu fanoušků a diváků na naší open-air show. Zaznamenali jsme i to, že někteří pořadatelé museli letos pro nízký prodej vstupenek své akce rušit. O to více si zájmu diváků o naše koncerty vážíme. Jsme možná jediná kapela, která tady v současné době jede souvislé tour pro tisíce lidí. Tím spíše se budeme těšit na naše příznivce v O2 areně, protože to, co tam diváci zažijí v září a v prosinci, si ani my, ačkoli jsme u všech příprav, nedovedeme ještě zcela představit. Bude to unikátní show s neuvěřitelnou stageí, obrovskou obrazovkou, světelnými, audiovizuálními i pyrotechnickými efekty hollywoodského formátu,“ s radostí vypráví frontman kapely Queenie Michael Kluch.