Marek Taclík myslí na ženitbu. Má to ale podmínku!
Zdroj: herminapress

Marek Taclík myslí na ženitbu. Má to ale podmínku!

Vytvořeno dne 13.04.2021

Herec Marek Taclík o sobě tvrdí, že je městský člověk. Přesto vyrazil k řeporyjskému rybníku a na louce za místní školou pomohl založit ovocný sad.

„Miluji město, proto bydlím na Vinohradech. Srdcem zálesák nejsem, ale mám dvě malé děti a bez přírody se neobejdeme. Třeba s tříletou Matyldou jsem byl u Sázavy, bez elektriky a bylo to fajn. Až budou děti větší, stan nás nemine,“ vyprávěl Marek Taclík a přidal pomocnou ruku a osobně zasadil ovocný strom.  

„Ve stromech se nevyznám. Moje partnerka, není to teda úplně manželka, ale říkám jí žena Pavla, protože s ní mám dvě děti, pozná každý strom. Učí mě to, ale nejde mi to. A musím to tajit, protože kdyby tchán zjistil, že nepoznám dub od buku, zabil by mne. A jestli jednou chci partnerku za manželku, musím se ty stromy naučit,“ smál se oblíbený herec.  

Na společnou akci radnice v Řeporyjích, neurokliniky Armandi a NF Český Mozek vyrazil Marek Taclík rád. I proto, že se tady po dlouhé době opět setkal s některými svými kolegy. „Za celý minulý rok jsem odehrál pouze tři představení, poslední někdy koncem října. Poslední film jsem točil v srpnu, byla to komedie Večírek a režíroval ho Michal Suchánek. Na premiéru čekáme, jako ostatně všichni. Doufám, že už bude trošku líp,“ přeje si Marek Taclík, který momentálně točí s Jiřím Strachem krimisérii Docent pro Českou televizi.