Mariana Prachařová překvapila! Je jako chameleon
Zdroj: Hair studio Honza Kořínek

Mariana Prachařová překvapila! Je jako chameleon

Vytvořeno dne 29.07.2021

Mariana Prachařová je jako chameleon – alespoň co se její vizáže tyče. Nejde si teď nevšimnout její blond hřívy

„Je to tak, po letech opět dorůstám a chci mít dlouhé vlasy. Experimentů jsem si za poslední roky užila docela dost, a tak jsme si společně s mým kadeřníkem Honzou Kořínkem řekli, že necháme vlasy růst a uvidíme, jak nás to bude bavit,“ vysvětluje oblíbená influencerka. O své vlasy se snaží pečovat, jak jen to jde, a to nejen pravidelnými návštěvami v kadeřnictví. „I doma používám kvalitní produkty, vždy takové, které mi doporučí. V tomhle naprosto důvěřuji mému kadeřníkovi. Myslím, že i proto mi vlasy za poslední dobu tak narostly. A vypadají tak krásně,“ popisuje Mariana Prachařová.

Poslední profesionální focení pro Honzu Kořínka měla společné se svou matkou Danou Batulkovou. Obě fotily speciální edici PURE LOVE. „Před dvěma lety se nám to nepodařilo dát dohromady, tak mám teď radost, že to letos vyšlo. Společných fotek a zážitků není nikdy dost, užívám si společný čas mámou, je to pro mě krásný čas. A je pravda, že poslední dobou toho času zase tolik nebylo,“ říká Prachařová.

Po pracovní stránce se jí otevírají nové obzory, a tak je prý zvědavá, kam jí to letos ještě zanese. „Měl jsem možnost být součástí Česko Slovensko má talent, užila jsem si to v backstage. Zároveň jsem dostala možnost točit pro on-line Primy. A tím to ani možná nekončí. Ale víc si nechám zatím pro sebe,“ usmívá se drobná blondýnka.