Policajtka Karla z Ulice se změnila k nepoznání. Krátké vlasy jsou minulostí
Zdroj: Hair studio Honza Kořínek

Policajtka Karla z Ulice se změnila k nepoznání. Krátké vlasy jsou minulostí

Vytvořeno dne 27.07.2021

Většina lidí si ji pamatuje s tmavými krátkými vlasy. To už ale není pravda. Herečka Markéta Stehlíková během focení vlasové kampaně předvedla novou image. Z krátkovlasé brunety je totiž sexy dlouhovlasá blondýnka.

„Chtěla jsem změnu. A tak jsme zkusili s mým kadeřníkem Honzou Kořínkem jít trochu jiným směrem než obvykle a vlasy jsme na léto prosvětlili. Musím říct, se se mi ta změna líbí a možná ani nebudu na podzim přitmavovat, ale naopak ještě zesvětlíme,“ říká Markéta Stehlíková.

Nové fotky pro svoje dvorní kadeřnictví odletěla nafotit do oblíbeného Chorvatska. „Původně to měl být jen výlet, ale když už jsme měli krásné dny a super počasí, řekli jsme si, že by byla škoda trochu nepracovat a nemít hezkou vzpomínku,“ vysvětluje seriálová Karla. Ona sama ale přiznává, že focení v reálném prostředí není úplně snadná disciplína. „Je to něco jiného. V ateliéru vlasy připravíte a je to, tady vlasy připravíte a foukne vítr a vše je v loji a musíte to chystat znovu. A takhle je to několikrát za sebou. Navíc samozřejmě budíte focením i pozornost,“ konstatuje Markéta Stehlíková. Ta je na pozornost lidí sice zvyklá, ale takhle během focení to pro ni není nic příjemného. „Přeci jen nejsem žádná modelka, takže to pro mě je trochu jiná disciplína. Takže se se přiznám, že jsem ráda, že jsme vybrali místa, kde zase tolik lidí a turistů nebylo,“ vzpomíná. Herečka Markéta Stehlíková si léto užívá plnými doušky.

Kromě času s rodinou, který strávila na dovolené v Itálii, si ale našla čas i na práci. „Celý červenec máme volno od natáčení Ulice, byla jsem s mými nejmilovanějšími obytným autem na dovolené v Itálii. Užívali jsme si skvělé jídlo, super počasí, a dokonce jsem se seznámila i s místní policií. Pánové nám přišli totiž zkontrolovat to naše obytné auto, takže to bylo i trochu dramatické,“ prozrazuje oblíbená herečka.

 

 

 

Default User Image
Jana, 17.08.2021 21:51
Dobrý večer,viděla jsem Vás jako policistku v seriálu a moc jste se mně líbila, žádného chlapa jsem ve Vás neviděla a pokud jste si nechala narůst delší vlasy budete opět jako vždy pěkná žena .
Default User Image
Věra , 18.08.2021 08:54
Ten kdo říká takový nesmysly tak je asi slepý,je krásná i s krátkými vlasy ale tyto vlny ji nádherně sedi a moc sluší. Věra