Moderátor Libor Bouček bude otcem. Gratulace neberou konce
Zdroj: herminapress

Moderátor Libor Bouček bude otcem. Gratulace neberou konce

Vytvořeno dne 25.01.2021

Oblíbený moderátor Libor Bouček na sociální síti prozradil, že rozšíří řady milujících rodičů. Se svou manželkou Gabrielou čekají prvního potomka. Libor, fascinován nastávající změnou, složil manželce poklonu, nad kterou nejeden čtenář polkne slzy dojetí.

„Tohle chci napsat jako nejupřímnější vyjádření obdivu a fascinace. Mojí Ženě. V životě se obklopujeme plány a sny. Říkáme si, jak precizně využít čas nám daný. Jak potěšit vlastní ego významnou či malichernou aktivitou. My muži leckdy potěšení nacházíme v rozhodnutí. Či rozhodování. Rosteme. S časem. Věkem. Zkušeností. Rosteme méně osobnostně, více sebevědomě. Poslední měsíce nerostu. Jen fascinovaně sleduji dar. A de facto jeho nejčistší definici. Nedá se koupit, vymodlit, ukrást ani sehnat pod rukou. Dar, který nemá žádný muž pod kontrolou. Dar, před kterým jsme my muži zcela bezmocní. Dar, který je oslavou ženy a důkazem jejího kouzla a síly. A možná i nadřazenosti. Nevnímám ho první den. Ani poslední. Ale je natolik výsostně náš, že jsme nenašli důvod a nutkání se s někým neosobně, bez setkání dělit. Ale otázky, spekulace, konstrukce a minimálně negentlemanství nás natolik obklopily, že vám náš dar ve stínu s pokorou a s láskou představujeme. Nemyslím, že nám narození daru změní život, neb tenhle okamžik vyhlížíme takřka od nepaměti. Nemyslím, že existují slova, která by zcela popsala poslední měsíce nás dvou. Nemyslím, že jakákoli externí reakce dokáže změnit intenzitu našeho štěstí. Jen vím, že tenhle rok je báječný. A vyhlížím okamžik, kdy Jí asi umačkám ruku, utopím se ve vlastním chaosu, pronesu desítky nemístných vět a utopím se vlastní malicherností. Zatím co Ona promění naši úsečku nejpevnější v překrásný trojúhelník. S pokorou a láskou budeme šťastni za klid a třeba kus milého očekávání. Věřte, že známe křehkost opravdového Daru. A to jde přitom o to nejpřirozenější, co svět nabízí,“ napsal Libor Bouček na sociální síť.

Jeho sdělení vyvolalo lavinu gratulací. Budoucím rodičům blahopřála například moderátorka Gabriela Lašková, Vašek Noid Bárta, Kateřina Kaira Hrachovcová, Ewa Farna, Daniela Písařovicová a další přátelé a fanoušci.