Na Krásný ztráty Live míří Janek Ledecký, Tata Bojs i Peter Lipa
Zdroj: herminapress

Na Krásný ztráty Live míří Janek Ledecký, Tata Bojs i Peter Lipa

Vytvořeno dne 27.05.2022

Dlouho očekávané je tady: festival Krásný ztráty Live, který se uskuteční ve dnech 12. – 13. srpna jako vždy na statku v malebných středočeských Všeticích, vypouští kompletní program šestého ročníku.

Mezi účinkujícími jsou legendy širokého spektra hudebních žánrů, doslova co jméno, to pojem. Dramaturgie zcela naplnila svoje nepsané motto „Malý festival – velký program“. Do předprodeje přichází třetí vlna vstupenek a chystají se speciální balíčky ubytování, které exkluzivní zážitek z poslechu skvělé hudby a pobytu v jedinečném a pohodlném areálu ještě posílí. Letos už bez jakýchkoli omezení!

„Loni jsme museli neustále všem opakovat, že festival bude, neboť to nebylo jednoduché. Letos to můžeme rozšířit. Festival bude skvělý a půjde o neopakovatelné nejen hudební setkání," říká David Gaydečka, producent festivalu.

Již dříve byly mezi účinkujícími na šestých Krásných ztrátách Live oznámeny skupiny Vltava a Tata Bojs, jakož i jedinečná šance spatřit obnovený projekt Zelená pošta v podání Pavola Hammela a jeho mistrovských spoluhráčů. Účast festivalového patrona Michala Prokopa, jak s kompletním Framusem Five, tak v komornější poloze tria, v němž nyní spolu se zpěvákem a s houslistou Janem Hrubým na postu Luboše Andršta působí nový kytarista Framusu Five Pavel Marcel, se rozumí sama sebou: Michal Prokop je iniciátorem celé akce a po všech šest let garantem hudební dramaturgie festivalu.

Do programu přibyla řada pozoruhodných jmen z české scény. zpěvák Janek Ledecký, písničkář Jan Burian, Jiří Dědeček, Circus Ponorka, Peter Lipa, kapela Los Made in Barcelona.

Festival Krásný ztráty Live si získal u návštěvníků popularitu nejen originálním programem, ale také dokonalým servisem a komfortem pro každého hudebního fanouška. Také letos nabízejí pořadatelé kromě klasického kempu bydlení přímo na statku v jeho exkluzivních ubytovacích kapacitách